Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Dzień patrona Miejskiego Przedszkola nr 4 – Ignacego Łukasiewicza

Oceń

Właśnie dzisiaj (16 maja) przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 4 obchodziły święto patrona ich placówki: Ignacego Łukasiewicza.
Dzień patrona Miejskiego Przedszkola nr 4 – Ignacego Łukasiewicza
Autor: Fot. Natalia Pacana-Roman/UM w Gorlicach

 

„Po prostu, być jak Ignacy...” czyli?

Co to znaczy, być jak Ignacy? Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 doskonale wiedzą. Być jak Ignacy oznacza: był pomysłowym, ciekawym świata, eksperymentować, uczyć się, pomagać innym, troszczyć się o ludzi – nawet tych nieznajomych! – działać dla dobra drugiego człowieka, być skromnym, bezinteresownym, a jednocześnie pełnym zaangażowania!

Cech Ignacego, które chcielibyśmy widzieć u siebie i u bliskich nam osób można wymieniać zdecydowanie więcej.

O tym, jak to z lampą naftową było przedszkolaki opowiedziały językiem sztuki: wierszami, piosenkami, tańcem. Program artystyczny związany z Ignacym Łukasiewiczem udoskonaliły dekoracje i rekwizyty związane z patronem przedszkola.

W uroczystych obchodach wzięli udział m.in. dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół w Gorlicach, Waldemar Pyznara, kierownik Przedszkola Ewa Przybyłowicz i zaproszeni przez nich goście: burmistrz Rafał Kukla i kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Gorlicach, Wojciech Zapłata.

W czasie uroczystości wręczono też nagrody dla najlepszych uczestników międzyprzedszkolnego konkursu plastycznym pt. Po prostu, być jak Ignacy.

Zdjęcia ze spotkania możecie obejrzeć TUTAJ

 

Źródło info: UM w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023