Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Sylwia Pach-Madzula i Kazimierz Madzula: Pszczoły to mega, super pracowita rodzina

Oceń

Dzisiaj (20 maja) obchodzimy Światowy Dzień Pszczół i z tej okazji odwiedziliśmy „Pasiekę pod brzozą” w Gładyszowie, którą prowadzą córka i ojciec. Sylwia Madzula-Pach jest pszczelarką z dyplomem, który ma około setka ludzi w Polsce, a Kazimierz Madzula ma z kolei blisko półwieczne doświadczenie, o którym większość pszczelarzy w regionie może jedynie pomarzyć.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Przyznamy nieskromnie, że do rozmowy o pszczołach udało nam się namówić duet idealny! Zresztą pani Sylwia i pan Kazimierz są tak entuzjastycznymi ludźmi, że wystarczyło im poddać pomysł i za kilka dni byliśmy już w gościnnych progach agroturystyki Malowane Wierchy, którą pani Sylwia prowadzi wraz z mężem.

A rozmowa... no cóż, najpewniej dnia i nocy by nam zabrakło, gdybyśmy chcieli wypytać ich o wszystko, a oni opowiadają tak, że nawet nie wiemy kiedy minęło nam kilkadziesiąt minut na pogawędce. Zabierając się za słuchanie przygotujcie sobie pyszną kawę lub herbatę, bo to nasz najdłuższy, jak do tej pory, podcast.

Miłego odsłuchu!


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a