Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Tomasz Tajak: Teatr fascynował mnie zawsze

Oceń

Dlaczego do kolejnego naszego podcastu w ramach serii Wielkie Mi halo zaprosiliśmy akurat Tomka Tajaka, reżysera i instruktora w Gorlickim Centrum Kultury? Przede wszystkim dlatego, że to niezwykle ciekawy i inspirujący człowiek, którego chyba jakoś szczególnie nie trzeba Wam przedstawiać. Powodem do spotkania była również premiera kolejnego spektaklu w jego reżyserii.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Specjalnie na potrzeby tego nagrania zamieniliśmy redakcję na scenę. I zdradzimy Wam w sekrecie, że to jedno z ostatnich nagrań w sali teatralnej przed remontem, który rusza lada dzień.

Mamy też dla Was niespodziankę, czary-mary i... na scenie pojawia się główna bohaterka Kamienicy – Ryfka, czyli Kaja Piórkowska. Cudna 8-latka, która zachwycająco opowiedziała nam o swojej roli.

 

A Tomasz? Mówi między innymi o tym, że wcale nie marzył o pracy reżysera i o sekrecie, który najpewniej sprawia, że w czasie jego spektakli brakuje miejsc na widowni o tym.

Miłego odsłuchu!


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a