Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
ReklamaSądecka Jesień Kulturalna 2022 – pełen program
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

To one powalczą o koronę Miss Województwa Małopolskiego [FOTO]

Oceń

Poznaliśmy wszystkie kandydatki, które w tym roku będą pretendować do korony Miss Nastolatek i Miss Województwa Małopolskiego 2022. Finał tej imprezy odbędzie się 26 czerwca w Krakowie.
To one powalczą o koronę Miss Województwa Małopolskiego [FOTO]
Autor: Fot. Miss Małopolski

 

Oto one, pretendentki do tytułu Miss Województwa Małopolskiego 2022. Wśród nich są nowe Miss Województwa Małopolskiego, Miss miasta Krakowa i Miss Studentek Województwa Małopolskiego. Komu swoje korony przekażą Gabriela Ziembańska, Miss Małopolski 2021, i Klaudia Pyrz, Miss miasta Krakowa 2021?


Kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów otrzyma:

  • tytuł Miss Internautów Województwa Małopolskiego 2022,
  • awans do finałowej dziesiątki (TOP10) podczas gali finałowej,
  • przepustkę do ogólnopolskiego etapu Polska Miss.


Głosowanie trwa do 25 czerwca 2022 do godz. 21. Szczegóły na stronie >>>Miss Woj. Małopolskiego 2022

 

Konkurs Miss Województwa Małopolskiego jest wydarzeniem wnoszącym świeżość i nową jakość w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.

Wybory są promocją województwa małopolskiego i Krakowa. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki Małopolski dbają także o wizerunek i promocję firm partnerskich. Konkurs wieńczy gala finałowa, na której zostanie wybrana najpiękniejsza mieszkanka Małopolski oraz Krakowa. Stanie się to 26 czerwca tego roku w Krakowie.

Udział w konkursie pozwala nie tylko na spełnienie marzeń, ale też dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu.

Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu.

Wśród startujących w tym roku kandydatek zabrakło przedstawicielek powiatu gorlickiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich startujących w konkursie.


Wczoraj (28 maja) w Krynicy-Zdroju odbył się konkurs finałowy Miss Małopolski 2022. Relację z tego wydarzenia można obejrzeć pod tym linkiem >>>Miss Małopolski 2022

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!