Choć prace na ulicy Kochanowskiego na pewno nie dobiegły jeszcze końca, to jest już ona przejezdna. Każdy samochód może przejechać po żwirowej powierzchni, bez nadkładania drogi przez ul. Węgierską. Z zakończenia tego etapu prac cieszą z pewnością mieszkańcy końcówki ulicy, którzy przez ponad miesiąc, byli zmuszeni korzystać z objazdu.
W jednym miejscu prace zakończono, a w drugim rozpoczęto. Mowa o ulicy Norwida, gdzie przewidziano wykonanie kanalizacji deszczowej oraz przebudowę wodociągu. W związku z tym już od wczesnych godzin porannych nastąpiły utrudnienia w ruchu, a ul. Norwida, od ul. Asnyka do ul. Konopnickiej, została zamknięta dla ruchu kołowego.
W związku z wymienionymi pracami, ul. Asnyka stała się jezdnią o ruchu dwukierunkowym, czasowo zlikwidowano miejsca parkingowe po prawej stronie ulicy. Pracujące maszyny, robotnicy oraz mnóstwo parkujących tam samochodów powodują, że w tym miejscu jest niezłe zamieszanie. Niestety wielu kierujących ignoruje znaki zakazu parkowania i blokuje miejsce służące do przemieszczania się pojazdów budowy oraz osobówek.
W ciągu kilku minut przynajmniej kilku kierujących zaparkowało swoje pojazdy w wyłączonej strefie. Inni kierowcy, chcąc ominąć te samochody, spotykali się na lewym pasie z jadącymi z naprzeciwka. Znów pokutowała jazda na pamięć i przyzwyczajenia wielu ostatnich lat. Z racji notorycznego łamania przepisów miejsce to bardzo często odwiedzają funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz Policji.
Miejsce remontu:











![14. Gorlicka Wigilia zgromadziła kilkaset mieszkańców na miejskim Rynku [FOTO] zdjęcie przedstawia grupę osób przy stole wigilijnym na rynku miasta](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-14-gorlicka-wigilia-zgromadzila-kilkaset-mieszkancow-na-miejskim-rynku-foto-1766336878.jpg)
![Mnóstwo smakołyków na Gorlickim Jarmarku Bożonarodzeniowym [FOTO] zdjęcie przedstawia dziewczynę przebraną za anioła i chłopaka](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-mnostwo-smakolykow-na-gorlickim-jarmarku-bozonarodzeniowym-foto-1766314546.jpg)
![Coco i Gryzelda ozdobą żywej szopki na gorlickim Rynku [FOTO] zdjęcie przedstawia brązową i białą lamę](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-coco-i-gryzelda-ozdoba-zywej-szopki-na-gorlickim-rynku-foto-1766313904.jpg)


![MKS Ryglice zbyt mocny dla gorlickich siatkarek [FOTO/GALERIA] zdjęcie przedstawia siatkarki przed meczem](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-mks-ryglice-zbyt-mocny-dla-gorlickich-siatkarek-foto-1766261261.jpg)
![Siary. Trwa zbiórka charytatywna dla Domu Dziecka w Zagórzanach. Każdy może pomóc [FOTO] zdjęcie przedstawia grupkę ludzi na zlocie charytatywny w Siarach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-siary-trwa-zbiorka-charytatywna-dla-domu-dziecka-w-zagorzanach-kazdy-moze-pomoc-foto-1766240917.jpg)
![Tragedia w Ropie. Brat zastrzelił siostrę [FOTO] Tragiczne zdarzenie w Ropie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-tragedia-w-ropie-brat-zastrzelil-siostre-foto-1765378781.jpg)


![Gorlice. Infiniti roztrzaskało się na ul. Legionów [FOTO] zdjęcie przedstawia rozbite auto na legionów](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-grozna-kolizja-infiniti-na-legionow-foto-1766101671.jpg)





![Strzeszyn. Poszukiwania policji i straży pożarnej. W akcji kilkadziesiąt osób [FOTO] Strzeszyn. Poszukiwania policji i straży pożarnej. W akcji kilkadziesiąt osób [FOTO]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-strzeszyn-poszukiwania-policji-i-strazy-pozarnej-1765796513.jpg)
![Zagórzany. Niebezpieczne zdarzenie z udziałem pojazdu ciężarowego [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia wypadek samochodywy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zagorzany-niebezpieczne-zdarzenie-z-udzialem-pojazdu-ciezarowego-foto-1765541054.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze