Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Łużna. Dzieciaki zaprojektują planszówkę z prawdziwego zdarzenia

Oceń

Ośrodek kultury w Łużnej zaprasza uczniów z gminnych podstawówek do udziału w konkursie na zaprojektowanie gry planszowej. Autorzy najwyżej ocenionych projektów otrzymają nagrody rzeczowe!
Łużna. Dzieciaki zaprojektują planszówkę z prawdziwego zdarzenia
Autor: Fot. ilustracyjne/pixabay

 

Jak podkreślają organizatorzy, w zabawie chodzi przede wszystkim o promowanie czytelnictwa, rozwijanie kreatywności i talentu plastycznego. Dzieciaki mają bowiem za zadanie wymyślić grę planszową opartą na fabule jednej z poznanych lektur.

Technika wykonywania prac i format jest zupełnie dowolny. Praca konkursowa powinna być dostarczona w pudełku ze wszystkimi potrzebnymi elementami umożliwiającymi grę.

Co ważne, formuła gry niekoniecznie musi być autorska, a może opierać się na zasadach znanych gier, takich jak węże, chińczyk, zagadki czy grzybobranie. Najważniejsze, aby gra była wykonana własnoręcznie. Jury będzie brało pod uwagę przede wszystkim pomysłowość, staranność wykonania oraz estetykę pracy.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe: klasy od I do IV i klasy od V do VIII.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. 

 

 

Źródło info: GOK w Łużnej

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a