Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Zawodzie. Dzień Dziecka na osiedlu nr 6 w Gorlicach [FOTO]

Oceń

To chwile beztroski i radości, które zostają w pamięci już na zawsze. Dorośli przygotowali piknik, w czasie którego w centrum wydarzeń stały dzieci i ich dobra zabawa. Pogoda dopisała, a piski radości i uśmiechy wypełniły boisko przy ul. Batorego w Gorlicach.
Zawodzie. Dzień Dziecka na osiedlu nr 6 w Gorlicach [FOTO]
Autor: Fot. Przemysław Przybyłowicz ©

 

Dzieciaki w centrum wydarzeń!

Na doskonałą zabawę zasługują wszystkie dzieci i każde z osobna! W czasie rodzinnego pikniku zorganizowanego wczoraj (5 czerwca) przez zarząd osiedla nr 6 w Gorlicach na Zawodziu, spotkali się najmłodsi członkowie naszej lokalnej społeczności. Łącznie na miejscu pojawiło się ponad 200 osób, w tym około 150 najmłodszych.

Dzień Dziecka był pełen wspaniałych emocji: na dmuchańcach, przy stołach ze słodyczami, w czasie zabaw prowadzonych przez znakomitych animatorów. Nie brakło pysznej kiełbaski z grilla i uwielbianej przez dzieci waty cukrowej. Razem się bawili, razem jedli, razem... uczyli! I to nie byle czego, bo zasad udzielania pierwszej pomocy. Wszystko z wielkim zapałem i uśmiechem, bo nauczycielami byli strażacy z Gorlic. Kto chciał, mógł zobaczyć wyposażenie wozu bojowego i zrobić w nim upragnione zdjęcie.

Tradycyjne, czerwcowe spotkania z okazji Dnia Dziecka są zawsze świętem radości i celebrowaniem życia. To okazja do rozwijania wzajemnego zaufania u najmłodszych, tworzenia pięknych wspomnień i miłego spędzania wolnego czasu.
 

Podziękowanie za dotychczasową pracę

Tym razem spotkanie z okazji Dnia Dziecka było wzbogacone o jeszcze jeden akcent: podziękowanie dla Beaty Kalisz, która po raz ostatni włączyła się w organizację tego wydarzenia.

Wszystko w związku z objęciem stanowiska radnej miasta Gorlice >>>Trwa sesja gorlickiej Rady Miasta. Poznamy twarz nowej radnej [LIVE]

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a