Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Gmina Gorlice ogłasza kolejną licytację. Tym razem będzie można kupić samochód

Oceń

Po biżuterii i kolekcjonerskich monetach przyszedł czas na osobówkę. Dzisiaj rano (7 czerwca) została ogłoszona licytacja ustna na sprzedaż samochodu suzuki, który stanowi własność gminy. Licytacja odbędzie za dwa tygodnie (21 czerwca).
Gmina Gorlice ogłasza kolejną licytację. Tym razem będzie można kupić samochód
Autor: Fot. ilustracyjne/freepik

 

Cena wywoławcza samochodu z 2006 roku to niecałe 20 tysięcy złotych. W licytacji mogą wziąć udział zarówno osoby fizyczne jak i prawne. Od każdego licytanta wymaga się wpłacenia wadium w wysokości 10 procent wartości samochodu.

Licytacja odbędzie się w Urzędzie Gminy Gorlice, a samochód nie może zostać sprzedany za cenę niższą niż cena wywoławcza.

Nabywca, który zaoferuje najwyższą cenę jest zobowiązany do wpłacenia kwoty stanowiącej różnicę pomiędzy wylicytowaną kwotą a wpłaconym wadium, w terminie nie dłuższym niż trzy dni robocze od dnia licytacji.

Jednocześnie wójt gminy Gorlice zastrzega sobie prawo do odwołania licytacji bez podania przyczyny.

Szczegóły oferty dostępne są TUTAJ

 

Źródło info: Gmina Gorlice

 

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a