Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Jak pokonać ślimaki, zwabić pszczoły, odstraszyć mszyce?  – EKO-TECH Gorlice, ul. 11 Listopada 27
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Policyjny quad i motocykl wzbudzały furorę na imprezach w powiecie

Oceń

W ostatnich dniach policjanci z gorlickiej komendy i bieckiego komisariatu wzięli udział w organizowanych z okazji dnia dziecka imprezach w Gorlicach, Bieczu, Uściu Gorlickim, Łużnej i Moszczenicy.
Policyjny quad i motocykl wzbudzały furorę na imprezach w powiecie
Autor: Fot. KPP w Gorlicach

 

Policjanci przede wszystkim promowali swój zawód, ale również prezentowali sprzęt jakim dysponuje policja, czyli radiowozy, motocykle i quady.

Mundurowi rozmawiali z najmłodszymi mieszkańcami naszego powiatu, odpowiadając na różne ciekawe pytania dotyczące policji. W trakcie imprez przekazywali także ulotki informacyjne dotyczące bezpiecznego wypoczynku na wakacjach, kampanii „Stop włamaniom do domów” oraz promujące bezpieczną jazdę.

Największym zainteresowanie, zarówno dorosłych jak i dzieci, cieszył się quad i motocykl. Najmłodsi uczestnicy mieli także możliwość zrobienia odcisku linii papilarnych i ubrania stroju, którego używają policjanci podczas zabezpieczania różnych wydarzeń.

 

Źródło info i foto: KPP w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
GKS ania 07.06.2022 21:02
Szkoda że nie pokażą swojej drugiej twarzy ci funkcjonariusze czyli mandat za piwo a gdzie to do przejścia papierki przeklinanie niedługo nie można będzie puscic bąka bo za zanieczyszczanie nam wlepia taka prawda komendant ciśnie młodzi szukają i sami sobie kręcą bicz jak szanować no jak?

ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023