Uruchomienie wakacyjnego połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica-Zdrój to dla mieszkańców naszego powiatu doskonała okazja do odwiedzenia tego malowniczego uzdrowiska i zaplanowania ciekawej wycieczki dla dzieciaków, które przecież sporadycznie korzystają z pociągów. W ubiegłym roku połączenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem, skorzystało z niego kilka tysięcy osób!
„Włóczykij” będzie kursował w każdą sobotę i niedzielę od 2 lipca do 28 sierpnia. Rozkład jazdy został tak skonstruowany, aby po krótkim oczekiwaniu na stacji Muszyna, pasażerowie mogli przesiąść się do pociągu, który podczas wakacji kursował będzie do słowackiego Popradu (Tarty Wysokie).
Rozkład Jazdy na trasie Jasło – Krynica-Zdrój:
Jasło godz. 6.29 – Przysieki godz. 6.41 – Skołyszyn godz. 6.46 – Biecz godz. 6.56 – Gorlice Zagórzany godz. 7.07 – Szalowa godz. 7.23 – Stróże godz. 7.31 – Grybów godz. 7.36 – Nowy Sącz godz. 8.06 – Rytro godz. 8.22 – Piwniczna-Zdrój godz. 8.29 – Muszyna godz. 9.15 – Krynica-Zdrój godz. 9.29
Rozkład Jazdy na trasie Krynica-Zdrój – Jasło:
Krynica-Zdrój 17.28 – Muszyna godz. 17.50 – Piwniczna-Zdrój godz. 18.51 – Rytro godz. 18.58 – Nowy Sącz godz. 19.19 – Grybów godz. 19.48 – Stróże godz. 19.52 – Szalowa godz. 20.01 – Gorlice Zagórzany godz. 20.17 – Biecz godz. 20.28 – Skołyszyn godz. 20.38 – Przysieki godz. 20.43 – Jasło godz. 20.55
Źródło info: Małopolskie Koleje
Napisz komentarz
Komentarze