Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Piknikowa sobota w Bobowej i Ropicy Polskiej

Oceń

Pogoda wytrzymała a uczestnicy dopisali. To był bardzo sympatyczny dzień dla dzieci z Bobowej i Ropicy Polskiej. Odbyły się tam pikniki z mnóstwem atrakcji.
Piknikowa sobota w Bobowej i Ropicy Polskiej
Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Już od wczesnych godzin południowych przy Szkole Podstawowej w Bobowej zbierali się mieszkańcy, by wziąć udział w Pikniku Rodzinnym. Program atrakcji był bardzo bogaty, na scenie występowało mnóstwo dzieci, strażacy zorganizowali mecz piłki nożnej i pokaz wozu bojowego. Na boisku obok rywalizowały dwie dziewczęce drużyny siatkarskie. Najmłodsi szaleli na dmuchańcach i zjeżdżalniach.

Można było odpocząć przy muzyce płynącej ze sceny, skosztować przygotowanych specjałów a także wygrać coś w loterii fantowej.

Nie inaczej było w Ropicy Polskiej, gdzie również odbył się festyn dla dzieci i dorosłych. Tu wszystkich zabawiali animatorzy z grupy Zwariowani. Dzieci mogły pomalować sobie twarze a dorośli zjeść coś smacznego.

 

O obu imprezach informowaliśmy w naszym Kalendarzu imprez oraz >>>Halo – tu weekend! Będzie się działo!

 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!