Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Policyjna kronika drogowa. Pijani w natarciu...

Oceń

Niestety trend z poprzedniego tygodnia nadal się utrzymuje i weekendową kronikę drogową zdominowali pijani kierowcy.
Policyjna kronika drogowa. Pijani w natarciu...
Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Ropa. Stłuczka przy wymijaniu

W piątkowy poranek (10 czerwca) kierowca mercedesa, mieszkaniec gminy Ropa, nie zachował bezpiecznej odległości podczas wymijania audi i doprowadził do stłuczki pojazdów. Sprawca zdarzenia został ukarany 1020 zł mandatem i sześcioma punktami.


Gorlice, ulica Kościuszki. Pijany rowerzysta

W sobotę (11 czerwca) kilka minut po godz. 1 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Bardzo szybko okazało się, że gorliczanin jadący jednośladem jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się ponad dwa promile alkoholu. Policjanci wystawili mu 2500 zł mandatu, a do domu musiał wrócić na piechotę.


Bobowa, ulica Grunwaldzka. Nietrzeźwy kierowca osobówki

Kilka przed północą mundurowi zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę, tym razem osobówki. Mieszkaniec gminy Bobowa wsiadł za kółko swojego audi mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a samochód przekazali wskazanej osobie. Za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem.


Biecz, ulica Rynek. Niegroźna kolizja z finałem w sądzie

W niedzielny wieczór (12 czerwca) policjanci zostali wezwani do kolizji przy bieckim Rynku.

Kierowca bmw nie zachował bezpiecznej odległości od omijanego volkswagena i doprowadził do stłuczki z prawidłowo zaparkowanym pojazdem. Ponadto okazało się, że siedzący za kierownicą bmw mieszkaniec gminy Biecz jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się ponad 1,5 promila alkoholu – relacjonuje starszy aspirant Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 


Napisz komentarz
Komentarze
qewersrttyyui 14.06.2022 16:51
kierowcy bmw powinni miec robione testy na inteligencje , w sumie politycy tez

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a