Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Poradnia stomatologiczna zaprasza na bezpłatne wizyty!

Oceń

Wizyty adaptacyjne dla maluszków, dla przedszkolaków przeglądy, lakierowanie i lakowanie, a dla dorosłych usuwanie kamienia. Poradnia stomatologiczna działająca w przyszpitalnej przychodni w Gorlicach zaprasza na dni otwarte, które będą trwały do końca czerwca i przez cały lipiec.
Poradnia stomatologiczna zaprasza na bezpłatne wizyty!
Autor: Fot. ilustracyjne/pixabay

 

Co ważne, usługi są wykonywane w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego są zupełnie bezpłatne, a na „przegląd” nie trzeba będzie czekać długich miesięcy.

Poradnia stomatologiczna szczególnie zaprasza rodziców z małymi dziećmi (w wieku trzech, czterech i pięciu lat) na wizyty adaptacyjne, dzieciaki w wieku szkolnym na przeglądy, lakowanie i lakierowanie zębów stałych, a dorosłych na ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego oraz profesjonalną higienę jamy ustnej.

 

Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 18 35 53 592


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a