Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki promocje 6-22 czerwca 2025
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Świętuj z nami rozpoczęcie Wakacji 2025
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Tężnia w Bobowej: siedem dni w tygodniu, cztery godziny na dobę

Podziel się
Oceń

Centrum Aktywnego Wypoczynku zaprasza do korzystania z oferty rekreacyjnej, ale wskazuje też na szczególny sposób działania tamtejszej tężni solankowej. Z zasady działa ona po cztery godziny na dobę, nie ma jednak problemu z nieodpłatnym zamówieniem innych godzin na jej działanie.
Tężnia w Bobowej: siedem dni w tygodniu, cztery godziny na dobę

Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Kompleks sportowo-rekreacyjny frontem dla odwiedzających

Kompleks w Bobowej cieszy się dużym zainteresowaniem, chociaż tak jak w przypadku wszystkich miejsc, można mówić o pewnej cykliczności zainteresowania usługami w tym miejscu. Jedną z atrakcji przy ul. Zielonej w Bobowej jest niedawno otwarta tężnia solankowa.
 

Pisaliśmy o tym w tekście >>>Tężnia solankowa została odebrana! [FOTO]

Większość z Was z pewnością wie, że podobną atrakcję mamy także w Gorlicach i odkąd została otworzona cieszy się dużą popularnością >>>Tężnia nie rozpyla jeszcze solanki, ale i tak jest już pięknie [FOTO]


Tężnia solankowa z założenia jest miejscem relaksu, odpoczynku. Pozwala też odetchnąć świeżym powietrzem. Mogą z niej korzystać osoby w każdym wieku, niezależnie od schorzeń, z którymi się zmagają. Jeśli wybieracie się do tężni w Bobowej warto jednak wiedzieć, że podstawowe godziny jej pracy to 15-19 przez 7 dni w tygodniu. Korzystanie z jej jest bezpłatne.

Jak jednak zaznaczono w komunikacie:

w razie potrzeby czas ten zostanie wydłużony lub zmieniony.

Minimalna ilość osób do uruchomienia tężni solankowej – 8 osób.
W wyjątkowych  sytuacjach grupa może być 5 – osobowa, maksymalna ilość osób korzystających z tężni – 18 osób.

 

Jeśli więc chcielibyście skorzystać z tężni poza wskazanymi, podstawowymi godzinami, powinniście dokonać rezerwacji telefonicznej pod nr: 737 325 150  lub bezpośrednio
w godzinach pracy Centrum  Aktywnego Wypoczynku.

 

Źródło info: materiały własne, naszabobowa.pl


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
ReklamaWeronica sp. z o.o. zaprasza uroczyste obchody Jubileuszu 30-lecia
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 19°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama