Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Droga w kierunku Jasła jest całkowicie zablokowana [AKTUALIZACJA]

Oceń

Dzisiaj (22 czerwca) około godz. 17.40, zaraz za granicą powiatu gorlickiego, w Skołyszynie doszło do tragicznego wypadku drogowego.
Droga w kierunku Jasła jest całkowicie zablokowana [AKTUALIZACJA]
Autor: Fot. KPP Jasło

 

Zablokowana droga krajowa nr 28 w miejscowości Skołyszyn po wypadku z udziałem motocyklisty i pojazdu osobowego.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący motocyklem marki Honda jechał z Biecza w kierunku Jasła. Na zakręcie kierujący jednośladem stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czoło z jadącym z naprzeciwka jaguarem.

Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe, straż pożarną, policję i karetkę ZRM.

Niestety 47-letni kierowca jednośladu, mieszkaniec gminy Skołyszyn, poniósł śmierć na miejscu. 41-letnia kierująca jagurem w momencie wypadku była trzeźwa

DK28 w tym miejscu z Jasła w kierunku Gorlic będzie zablokowana przez kilka kolejnych godzin. Trwają czynności jasielskiej grupy dochodzeniowo-śledczej policji pod nadzorem prokuratora.

 

AKTUALIZACJA KPP w Jaśle (23 czerwca)

Jak czytamy na stronie jasielskiej policji, trwają czynności związane z wyjaśnieniem okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Skołyszynie. Na trasie DK28 życie stracił 47-letni mężczyzna, który prowadził motocykl.

Wczoraj około godziny 17.40 dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Skołyszynie na drodze krajowej nr 28.

Z przekazanych informacji wynikało, że motocyklista zderzył się czołowo z samochodem osobowym. Z dotychczasowych, wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem 47-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn jadąc w kierunku Jasła, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z osobowym jaguarem, którym kierowała 41-letnia mieszkanka powiatu gorlickiego. Kobieta była trzeźwa i nie odniosła poważnych obrażeń. Niestety kierujący motocyklem mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.  

Policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Sporządzono także dokumentację fotograficzną. Decyzją nadzorującego czynności prokuratora, ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. 

Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.


Miejsce zdarzenia:


Źródło: jaslo112/terazjaslo.pl/jaslo4u/KPP Jasło


ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a