Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Kto będzie trenerem Glinika Gorlice w przyszłym sezonie?

Oceń

Dziś na profilu Glinika Gorlice pojawiło się bardzo ważne oświadczenie, dotyczące obsady trenerskiej w nadchodzącym sezonie rozgrywek piłki nożnej. Przypomnijmy gorliczanie zagrają już tej jesieni w zreorganizowanej, mocniejszej IV lidze.
Kto będzie trenerem Glinika Gorlice w przyszłym sezonie?
Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Przed kilkoma minutami na profilu drużyny Glinika Gorlice pojawił się wymowny wpis, który świadczy o gotowości dotychczasowego selekcjonera gorlickich piłkarzy do prowadzenia drużyny w przyszłym sezonie.

 

Na dobry wieczór przesłanie od Trenera naszej drużyny - Tomasza Wacka!

 

 

Dziękuję Wszystkim Kibicom Glinik Fans za wspaniałe słowa i wiarę w Drużynę Glinika Gorlice!

Mając takie ogromne wsparcie w postaci Zawodników, Zarządu i Kibiców zmieniłem wcześniej pochopnie podjętą decyzję i zostaje na stanowisku trenera!

Daliście mi wielką motywację, by w przyszłym sezonie stworzyć jeszcze lepszą Drużynę GKS Glinik Gorlice, która będzie Was cieszyła bardzo dobrą grą i dużym zaangażowaniem!!!

Uważam, że przy pomocy Wszystkich ludzi związanych z Klubem uda nam się powalczyć o czołowe lokaty w nowo utworzonej IV lidze małopolskiej

Jesteście WIELCY Glinik Fans

Tomasz Wacek

 

Tomasz Wacek prowadzi gorlicką drużynę od grudnia 2019 roku, gdy zastąpił na tym stanowisku Daniela Dawca. W pierwszym swoim sezonie udało mu się wyprowadzić drużynę do środkowej części tabeli, a gorliczanie kończyli rozgrywki na 10 miejscu zdobywając 23 punkty w 16 meczach. W rozgrywkach zaliczono tylko wyniki rundy jesiennej, wiosenna została odwołana w racji zagrożenia epidemicznego.

Rok później pod okiem Tomasza Wacka Glinik awansował do gier w grupie mistrzowskiej, ostatecznie zajmując 8 miejsce w lidze. Tym razem gorliczanie uzbierali 44 punkty w tabeli rozgrywek.

W obecnym sezonie drużyny IV-ligowe musiały zmierzyć się z sitem reorganizacji, które premiowało osiem pierwszych drużyn z obu grup Małopolski. Gorliczanie zajęli ósme miejsce i tym samym mogą wziąć udział w nowej Keeza IV lidze.


Napisz komentarz
Komentarze
Jozef 23.06.2022 13:24
Tymi zawodnikami których miał trener do dyspozycji to osiągnął maximum. Brawo

Mariusz Wrażeń 23.06.2022 12:56
Ten kto twierdzi że Glinik grał slabo- z tym nie dyskutuje, są mecze słabsze i lepsze. Tylko kto tak twierdzi nie zdaje sobie sprawy jak ciężko w zimie a także w poprzednich zimach za trenera Wacka pracowali Ci chłopcy. Często byłem, widziałem i znam się troszkę na tym. Niech kto t a k twierdzi że słabo GRAŁ Glinik pokaże mi trenera, który walcząc o 8 daje szansę i stawia na chłopaków 17,18 letnich, swoich chłopaków!!!!Nikt nie urodził się Deyna czy Szarmachem. Proszę mi powiedzieć czy ktoś 1 rok temu czy 2 lata słyszał o takich nazwiskach w seniirach:Dąbrowski, Firlit, Bus, Śliwkai jeszcze paru innych młodych których nie wymieniłem za za co przepraszam, a oni też przyczynili się do sukcesu. Ci chłopcy byli. Kiedyś prowadzeni od małego przez kogoś jakiegoś trenera, mieli kierownika(świadomie nie wymieniam nazwiska by kogoś nie drażnić) , do pomocy rodziców a dziś są podstawowymi zawodnikami 4ligiwej drużyny. Nie można zapomnieć również o pozostałych starszych graczach(tu nie wymieniam nazwisk bo oni pewnie już większej kariery nie zrobią? ake w przeszłości coś osiągnęli) i teraz dają przykład tym młodszym, a oni mają z kogo brac. Talent są małe w Gorlicach, co niedawno udowodniono, tylko wszyscy musimy ciągnąć lub pchać wózek w jednym. Kierunku i chaslo Łączy nas piłka niech ono będzie prawdziwe, a wtedy Sz sukcesu będziemy się cieszyć wszyscy, Wszyscy w Gorlicach!!!

Janko 23.06.2022 14:26
Mam inne zdanie na ten temat. Trener stawiał na 17-18 latków bo nie miał wyjścia (kilku zawodników w zimie odeszło+ krótka ławka rezerwowych). Kto miał grać za nich? kierownik czy masażysta? Na Puchar Polski w 13 pojechali. Utalentowaną młodzież to Glinik miał na początku XXI wieku gdzie młodzi grali w Małopolskiej Lidze Juniorów razem z Wisłą, Cracovią, Sandecją i byli średniakiem. Dzisiejsza młodzież gra w niższych ligach i czasami z wioskami przegrywa. Skończmy ze stereotypem super utalentowanych gorliczan bo wylądujemy w 5 lidze. W siatkówce w Ekstrimie było narzekanie że nasze nie grają a była nawet 1 liga.Ps. trener dobry i fajnie że został bo wycisnął z nich jak cytrynę ale gołym okiem widać że pewnego progu nie przeskoczą i bez wzmocnień nic z tego nie będzie.

Mariusz Wrażeń 23.06.2022 16:06
Słowo hasło napisano specjalnielnie przez "ch", bo na dzień dzisiejszy to hasło daje wiele do zastanowienia i myslenia

Glinik 75 23.06.2022 01:39
Brawo PANIE TRENERZE !!!

Daro 22.06.2022 23:23
Coby nie było, to Glinik w tym sezonie grał dosyć słabo, czasem wynik lepszy od gry był. Nie mówię, że to wina trenera, ale ewidentnie trzeba wzmocnień, jeśli nie chcemy być chłopcami do bicia w nowej lidze. Tam trzeba grać na poziomie Limanovii a jak Limanovia nas złoiła parę tygodni temu, to każdy widział.

Say yes 22.06.2022 22:08
Tomasz bardzo dobry trener i wycisnoł z tego co ma, chyba max. Pytanie czy coś się wypaliło, czy piłkaże dażą go dalej szacunkiem i zaufaniem? My kibice możemy sobie chcieć, pytanie czy oni chcą.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!