Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaSądecka Jesień Kulturalna 2022 – pełen program
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Halo – tu weekend! Wakacje czas zacząć! [24 czerwca-1 lipca]

Oceń

W sobotę (25 czerwca) pierwszy dzień wakacji. Co ciekawego będzie działo się w naszym regionie? Sprawdźcie koniecznie!
Halo – tu weekend! Wakacje czas zacząć! [24 czerwca-1 lipca]
Autor: Fot. materiały promocyjne/ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Sprawdźcie koniecznie harmonogram wydarzeń (24 czerwca-1 lipca 2022)

Rada Rodziców Miejskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach serdecznie zaprasza na 1. Piknik Jedynki! Czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji, piknik rozpocznie się o godzinie 15. Podczas imprezy odbędzie się również zbiórka charytatywna na rehabilitację uczniów tej szkoły – Antka Mężyka i Kuby Liszki.

 

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy malarstwa Franciszka Kafla „La Beaute De La Nature”. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18 w szymbarskim Kasztelu, a wystawę prac artysty będzie można podziwiać do 27 lipca 2022.

 

Równocześnie, także o godzinie 18 – w Kasztelu w Szymbarku odbędzie się wernisaż wystawy Marka Kretowicza – gorliczanina, absolwent Państwowego Licem Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Zapraszamy!

 

Zapraszamy serdecznie na koncert Oskar Górowski & Gabi, który odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach. Początek o godzinie 18, wstęp wolny, ale warto wrzucić coś do kapelusza!

 

Klub Planszówkowy w Gorlicach, zrzeszający miłośników tego wspaniałego hobby. Bez ograniczeń wiekowych i innych. W każdy piątek o godzinie 17 w Kinie Kolory.

 

Również dzisiaj rozpoczyna się impreza, na którą wielu gorliczan oczekiwało od długiego czasu! Wielki Gorlicki Zlot Absolwentów 2022 – link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ

 

Zarząd Osiedla nr 2 Magdalena zaprasza na rodzinny piknik z okazji dnia dziecka. Początek imprezy o godzinie 16. Szczegółowy program dostępny TUTAJ

 

Pierwsza edycja Letniego Bazaru Rozmaitości już za nami, dlatego... czas na kolejną! Zapewniamy, że znajdziecie coś interesującego. Bazar odbędzie się na bboisku sportowym przy ulicy Słonecznej w Gorlicach. Początek – godzina 16.

 

Czy można sobie wyobrazić lepszy pomysł na świętowanie zakończenia roku szkolnego, niż pełen szaleństw dzień w parku rozrywki? Rabkoland zaprasza wszystkie dzieci na niezapomnianą imprezę muzyczną: „Dolina Trzmiela Tańczy”. Na małych gości parku czekać będą zabawy ruchowe, animacje taneczne czy sadzenie roślinek. Początek o godzinie 10. Szczegóły wydarzenia dostępne TUTAJ

 

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny w Libuszy! Początek pikniku o godzinie 15. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji m.in.: pokazy woltyżerki konnej Ośrodek Stara Cegielnia w Gładyszowie, zabawa z animatorami, pokaz iluzjonisty – Dawida Wilczyńskiego, zabawa taneczna z zespołem Horyzont, malowanie twarzy, przejażdżka na koniu, pokaz strażacki, zabawy sportowe i rowerowe, grill, lody, wata cukrowa i to nie wszystko. Krótko mówiąc – będzie się działo!

 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza miłośników literatury i wycieczek rowerowych na rajd „Odjazdowy Bibliotekarz – Karpacko – Galicyjskim Szlakiem Naftowym”. Tym razem wyruszamy do Skansenu Naftowego „Magdalena”. Zbiórka pod budynkiem głównym MBP w Gorlicach o godzinie 10.

 

Na stadionie w Bobowej o godzinie 10 rozpocznie się II edycja turnieju piłkarskiego „Paleta Smaków CUP”. Do rywalizacji przystąpią dzieci, młodzież i dorośli. Przewidziane są nagrody i dodatkowe atrakcje oraz muzyka na żywo.

 

 Do naszego miasta zawitają uczestnicy 13. Ogólnopolskiego Zlotu Pojazdów Moto Legendy PL! Początek wydarzenia w sobotę o godzinie 8 na gorlickim Rynku! Pełen program imprezy dostępny jest TUTAJ

Pisaliśmy o tym szerzej dwa dni temu >>>To będzie piękny pokaz starych pojazdów. Zobacz Motolegendy

 

niedziela (26 czerwca) | Koncert Joryj Kłoc – Pub Browar Dukla

Joryj Kłoc to zespół folk – rockowy z Lwowa, którego celem jest zmodernizowanie brzmienia tradycyjnych Ukraińskich instrumentów poprzez wprowadzenie ich w nowoczesny kontekst muzyczny. Nazwa grupy wywodzi się z tajnego slangu zamkniętych wspólnot ślepych graczy liry korbowej: joryj – znaczy honorowy i kłoc – kloc, albo staruszek.

Koncert Joryj Kłoc w Browar Dukla rozpocznie się o godzinie 18.30. Bilety można kupić TUTAJ

 

 

 

Na kompleksie sportowym w Staszkówce odbędzie się Festiwal Rodziny, organizatorzy zapraszają od godziny 16. W programie imprezy zaplanowano m.in.: występy artystyczne i konkursy uczestników projektu Placówki Wsparcie Dziennego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Moszczenica, koncert Chóru „Dominanta”, zabawy i konkursy z grupą animacyjną, pokaz taneczny i animacje grupy Bling Dance Show oraz zabawa taneczna Twister. Będzie rodzinnie!

 

Zespół Szkół Podstawowych w Korczynie zaprasza na Niedzielę z Rodziną. Początek o godzinie 14.30. Program wydarzenia dostępny jest TUTAJ

 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu gorlickiego  XI Zawody Sportowo – Pożarnicze OSP Powiatu Gorlickiego! Zawody odbędą się na stadionie w Uściu Gorlickim. Początek o godzinie 14.

 

W niedzielę w Bobowej odbędzie się akcja krwiodawstwa, w godzinach od 9 do 12.30 w sali widowiskowej Koronka, przy ulicy Rynek 2. Na każdego czeka słodkie uzupełnienie straconej energii. Pamiętajcie, że warto pomagać.

 

Zapraszamy Czytelników Biblioteki Biecz, do wzięcia udziału w akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”! Początek wydarzenia o godzinie 9. Szczegóły wydarzenia dostępne TUTAJ

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach zaprasza na otwarcie wystawy pn. „Biblioteka jest kobietą” ze zbiorów Teresy Pyka. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18 w galerii Na Piętrach w MBP w Gorlicach (przy ulicy Jagiełły 1). Wystawę prac będzie można podziwiać do 19 sierpnia 2022.

 

OSiR zaprasza najmłodszych na wielobój sportowy dla dzieci, który odbędzie się we czwartek (30 czerwca) o godzinie 17. Zapisy do udziału będą realizowane w dniu zawodów.

 

Bieckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert młodego pianisty i kompozytora Oskara Cenkiera. Koncert rozpocznie się o godzinie 21 w Bieckim Amfiteatrze. 

Oskar Cenkier to polski kompozytor i pianista młodego pokolenia. W swej muzyce łączy wpływy klasyczne, post – klasyczne, minimalistyczne, filmowe i progresywne, całość spajając sporą dawką ambientu. Jego brzmienie opiera się na mocno przetworzonym przez efekty fortepianie, uzupełnianym elektroniką i partiami organowymi.

Kładąc spory nacisk na improwizację, odrzucił ideę statycznych i opartych na konkretnych setlistach, powtarzalnych koncertów, w zamian skupiając się na indywidualnej kompozycji każdego z nich z osobna.

 

 

 

Czerwiec-lipiec 2022:

 

Polecamy również bliskie spotkania ze sztuką i aktualnie trwające wystawy oraz warsztaty:

Uwielbiasz śpiewać, grać? Jesteś uczniem? Jeśli tak scena jest właśnie dla Ciebie! Amfiteatr Wapienne zaprasza do współpracy! Być może czekają właśnie na Ciebie! Szczegóły dostępne pod numerem: 18 351 80 78

Warsztaty mają na celu trening „uważnego oka”, z zastosowaniem: fotografii, grafiki, kolażu oraz animacji poklatkowej. Temat przewodni to wizerunek człowieka w wybranych epokach, począwszy od przedstawień malarskich okresu renesansu aż do czasów nam współczesnych. Wydarzeniem towarzyszącym, będzie wystawa prac uczestników zajęć warsztatowych i spotkanie podsumowujące projekt. Całość udokumentowana zostanie publikacją w formie katalogu oraz filmu.

 

Jeśli więc wiesz o czymś, a nie ma tego na naszej stronie, napisz do nas – śmiało! Czekamy na Twoje wiadomości i przypominajki, albo jedno i drugie!

W kategorii >>>Imprezy 2022 publikujemy wszystkie darmowe wydarzenia, serio!

 

Wyślij maila z informacją na adres: [email protected] lub kontaktujcie się poprzez Fb albo IG

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023