Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Zlot Moto Legend ponownie zawitał do Gorlic [FOTO/VIDEO]

Oceń

Nasze miasto powoli staje się obowiązkowym przystankiem wszelkiej maści imprez związanych z samochodami. Dziś na gorlickim Rynku gościliśmy uczestników niezwykłego rajdu.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Mowa o Moto Legendach PRL, czyli cyklicznym zlocie miłośników samochodów pamiętających czasy sprzed transformacji ustroju w Polsce. Tegoroczna 13. edycja imprezy została przewidziana w dwóch dniach ze startem w Gorlicach.

Od wczesnych godzin porannych na płycie Rynku gromadzili się uczestnicy zlotu, których przywitał miłośnik sportów samochodowych, jak również przewodniczący Rady Miasta Robert Ryndak.

Zgodnie z tradycją został również wybrany najładniejszy i najbardziej efektowny samochód zlotu. Została nim Skoda Octavia, której właściciele poświęcili 5 lat swojego życia na jej  odrestaurowanie. Gwiazdę tegorocznego zlotu możecie obejrzeć na zdjęciach.

Szerokiej drogi uczestnikom zlotu życzył też Burmistrz miasta Rafał Kukla, wręczając nagrodę główną dla właścicieli skody.

Po prezentacji przyszedł czas na wyjazd, i tak uczestnicy udali się do Starachowic. Po drodze zrobią sobie przystanek w Niecieczy, gdzie dołączą do nich miłośnicy Motol Legend z Tarnowa.

Przebieg zlotu możecie śledzić za pośrednictwem profilu facebook imprezy, do którego link znajdziecie w naszej zapowiedzi >>>To będzie piękny pokaz starych pojazdów. Zobacz Motolegendy

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ja 25.06.2022 11:35
a nie można robić tego typu imprez popołudniami a nie jak połowa miasta w pracy albo w kolejkach po zakupy

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!