Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Niedziela nad Klimkówką [FOTO/VIDEO]

Oceń

Już wkrótce wszystkie miejsca się zapełnią, i te nad wodą, i te na parkingach. Zapowiada się wspaniała pogoda i dlatego, kto tylko może, spędzi ten dzień nad wodą. Tak w blasku przedpołudniowego słońca prezentuje się dziś Zalew Klimkówka.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

To nie pierwsza nasza wizyta nad Klimkówką, ale rozpoczęły się wakacje, dlatego naprawdę warto wybrać się w jedno z najbardziej ulubionych miejsc naszego regionu. 

A jest tam pięknie, coraz piękniej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć panoramicznych z dzisiejszego poranka.
 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
MrRed 27.06.2022 06:22
piękne kolory, kurorty by się nie powstydziły, ale poziom wody jest przerażająco niski

Wodnik szuwarek 26.06.2022 22:56
Nie zabogato z wodą

T 26.06.2022 15:01
Zbiornik świetny, ale pierwsze co się rzuca w oczy to ubytek wody. Cofka praktycznie zredukowana do koryta Ropy. A to dopiero, ciągle, czerwiec.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a