Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Weekendowa kronika drogowa. Wypadek dwóch nastolatek na quadzie

Oceń

Kilka kolizji, nietrzeźwy kierowca osobówki i pijany rowerzysta, a do tego wypadek w Banicy – tak wygląda mijający weekend w policyjnym podsumowaniu najważniejszych zdarzeń drogowych.
Weekendowa kronika drogowa. Wypadek dwóch nastolatek na quadzie
Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©


Kobylanka. Stłuczka zakończona wysokim mandatem

W piątkowe popołudnie (24 czerwca) kierowca mazdy nie zachował odpowiedniej odległości podczas wymijania renaulta i doprowadził do stłuczki pojazdów. Mieszkaniec gminy Gorlice, który siedział za kierownicą mazdy, został ukarany 1500 zł mandatem i sześcioma punktami.

Więcej o tym zdarzeniu pisaliśmy w osobnym artykule >>>Kobylanka. Zderzenie pojazdów


Banica. Wypadek dwóch nastolatek na quadzie

W sobotni wieczór (25 czerwca) kierująca quadem nastolatka, mieszkanka gminy Ropa, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem i wjechała w ogrodzenie. W wyniku upadku poszkodowana została pasażerka quada, której obrażenia okazały się na tyle poważne, że zdarzenie do zostało zakwalifikowane jako wypadek. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.


Libusza. Pijany kierowca bez prawka

W niedzielę (26 czerwca), kilka minut przed godz. 2, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę suzuki. Okazało się, że mieszkaniec gminy Gorlice jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się ponad dwa promile alkoholu, a ponadto wsiadł za kółko nie mając uprawnień do prowadzenia pojazdów. Mężczyzna po policyjnych czynnościach został zwolniony do domu, ale za jadę bez prawka i na podwójnym gazie odpowie przed sądem.


Gorlice, ulica Biecka. Nietrzeźwy rowerzysta

W niedzielny poranek policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli rowerzystę. Mieszkaniec gminy Gorlice jechał swoim jednośladem mając w organizmie 1,6 promila alkoholu. Policjanci wręczyli mu 2500 zł mandat, a do domu musiał wrócić na piechotę.


Binarowa. Klasyczne najechanie na tył

Jeszcze przed południem policjanci zostali wezwani do kolizji dwóch osobówek. Kierowca bmw, mieszkaniec powiatu tarnowskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył fiata. Sprawca zdarzenia został ukarany 1500 zł mandatem i sześcioma punktami.


Gorlice, ulica Hallera. Rowerzysta oddalił się z miejsca kolizji

Niedziela w policyjnych statystykach drogowych zakończyła się kolizją mercedesa i rowerzysty. Najpewniej to kierowca jednośladu wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy samochodu i doprowadził do stłuczki pojazdów po czym... porzucił swój rower i na piechotę oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci wszczęli czynności wyjaśniające w tej sprawie.


Źródło info: KPP w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
hkvn 28.06.2022 07:34
kierowcy BMW lubia jechac na zderzaku, to część stanu umysłu tej patologicznej grupy

ja 28.06.2022 09:56
uwielbiam jechać tak jak należy 50/70 i widzieć w lusterku jak takie cwaniaczki siedzą na zderzaku i się męczą w swoich furach że ktoś się "wlecze" ale wyprzedzić to już nie ma ochoty albo nie ma czym bo to tylko warczy i kopci

rb26dett 28.06.2022 20:02
Nie tylko w bmw. W każdej marce się znajdą "czarne owce". Najgorzej jak cisną na ciągłych, ale cóż, jeszcze wieeele w Wiśle wody upłynie, zanim cokolwiek się zmieni na Polskich drogach.

0,7L - zgłoś się 29.06.2022 08:19
Od wielu lat we wszystkich rankingach firm ubezpieczeniowych, wypożyczalniach, kierowcy BMW mają pierwsze miejsce jako najgorsi kierowcy. Według badań znają też najsłabiej przepisy i są agresywni na drodze. Wystarczy doczytać, a nie relatywizować.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023