Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Nicola i Hubert na podium konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”

Oceń

Wczoraj (26 czerwca) w Miliczu zaprezentowali się Nicola Barczyk i Hubert Krzemiński. Powiemy krótko: są w absolutnej czołówce!
Nicola i Hubert na podium konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”
Autor: Fot. Gmina Gorlice/halogorlice.info ©

 

Nicola, reprezentująca Szkołę Podstawową w Siedliskach nie miała sobie równych! W czasie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” Dziewczyna zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas V-VIII.

Doskonale zaprezentował się także drugi z reprezentantów naszego powiatu, Hubert Krzemiński z Dominikowic. Zajął drugie miejsce, w kategorii klas I-IV.

Droga do finału była wieloetapowa i prowadziła przez eliminacje szkolne, gminne, powiatowe, a następnie wojewódzkie. Ostateczna rywalizacja rozegrała się na poziomie centralnym, gdzie uczniowie mieli do wypełnienia test pisemny, a następnie musieli udzielić odpowiedzi ustnej i zaprezentować swoje umiejętności praktyczne!

Dwudniowe zmagania wyłoniły krajowych mistrzów wiedzy pożarniczej, gdzie Nicola zdobyła tytuł mistrza, a wicemistrzem w swojej kategorii został Hubertowi Krzemińskiemu.

Gratulujemy!

 

Źródło info: naszabobowa.pl, Gmina Gorlice


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a