Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PWSZ – Trwa rekrutacja PWSZ w Nowym Sączu | Studia drugiego stopia, 3-semestralne, magisterskie | od 11 stycznia do 15 lutego 2022 | Kierunki studiów: Informatyka, Mechatronika, Zarządzanie i inżynieria produkcji | Panstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Upał wzmaga pragnienie... Poniedziałkowy wysyp pijanych kierowców

Oceń

Poniedziałek (27 czerwca) zapisał się w policyjnych statystykach drogowych zatrzymaniem aż pięciu kierowców prowadzących swoje pojazdy w stanie nietrzeźwości.
Upał wzmaga pragnienie... Poniedziałkowy wysyp pijanych kierowców
Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Gorlice, ulica Krakowska. Pod wpływem alkoholu i bez uprawnień

Wczorajszego poranka policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierowcę renaulta.

Siedzący za kierownicą osobówki mieszkaniec gminy Gorlice był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się nieco ponad 0,6 promila alkoholu. Okazało się również, że 52-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami – relacjonuje starszy aspirant Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.


Mężczyzna po policyjnych czynnościach został zwolniony do domu, a za prowadzenia samochodu na podwójnym gazie i bez prawa jazdy odpowie przed sądem.


Gorlice, ulica Chopina. Za kółkiem z promilami

Jeszcze przed południem policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kolejnego kierowcę osobówki. 38-latek z gminy Łużna również wsiadł za kółko swojego samochodu w stanie nietrzeźwości.

Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie kierowcy znajduje się ponad 0,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a wystawili wezwanie do stawienia się w komendzie – mówi rzecznik gorlickich policjantów.

 

Bobowa, ulica Zielona. Motorowerzysta na podwójnym gazie

Kolejne godziny upalnego poniedziałku przyniosły zatrzymanie nietrzeźwego mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który jechał motorowerem.

62-latek wydmuchał ponad 2,2 promila alkoholu. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu mężczyzna odpowie przed sądem.


Wilczyska. Rowerzysta z wysokim mandatem

Nieco ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał rowerzysta, którego mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej w poniedziałkowe popołudnie. W efekcie 58-letni mieszkaniec gminy Bobowa został ukarany 2500 zł mandatem, a do domu musiał wrócić na piechotę.


Uście Gorlickie. Podróż zakończona w sądzie

Pijany poniedziałek na drogach powiatu gorlickiego zakończyło zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy mercedesa.

Mieszkaniec gminu Uście Gorlickie prowadził swój samochód mając w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a sprawa będzie miał swój finał w sądzie – informuje starszy aspirant Gustaw Janas.

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023