Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Obowiązkowa deklaracja, którą musisz złożyć do jutra!

Oceń

Jutro (30 czerwca) kończy się ogólnopolski proces składania obowiązkowej deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.
Obowiązkowa deklaracja, którą musisz złożyć do jutra!
Autor: Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Każdy budynek, który posiada źródło ciepła lub spalania paliw należy zgłosić wypełniając odpowiednią deklarację, którą można składać w formie elektronicznej poprzez stronę internetową https://ceeb.gov.pl/ lub tradycyjnej – listownie lub osobiście w urzędach miast i gmin.

Co ważne, obowiązek ten dotyczy wszystkich właścicieli oraz zarządców budynków  niezależnie od deklaracji i ankiet, które były składane we wcześniejszych latach.

Zgodnie z art. 27h ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków za niezłożenie deklaracji w terminie może zostać nałożona grzywna w wysokości nawet pięciu tysięcy złotych.

 

O obowiązkowej deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków pisaliśmy już kilka razy, między innymi >>>CEEB: Za miesiąc mija termin! Złożyłeś deklarację?

 

Źródło info: www.ceeb.gov.pl


Napisz komentarz
Komentarze
adam1 29.06.2022 23:53
"Polska 2022. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego zbiera informacje o źródłach ogrzewania budynków w Polsce w ramach systemu Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, a Urząd Skarbowy prześwietla konta bankowe." Cyrk inwigilacyjny dopiero się rozkręca, a apetyty pewnych grup społecznych się rozbudzają.

~~~~ja 30.06.2022 09:32
Pewne grupy to miały (i nadal chcą dorwać się do koryta) taki apetyt aby doprowadzić do tego, że przeciętnemu mieszkańcowi kraju konta nie tylko inwigilował ale i blokował komornik a ten wobec długów musiał za grosze pracować u nas (jak w ogóle znalazł pracę) albo być popychadłem u Niemca.

adam1 30.06.2022 16:10
Tak, niedługo będziesz musiał deklarować co jesz na obiad i jakie skarpetki zakładasz. Pelikany, jak ty to wszystko łykną, bo myślą, że to dla ich dobra. Dla was ideałem jest klasyk, który powiedział:" wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciw państwu"

~~~~ja 30.06.2022 17:55
Dobra, dobra kto uczciwie płaci podatki to mogą sobie inwigilować (choć jakaś marna szansa aby to robili bez uzasadnionej przyczyny pewnie pewniejsza główna wygrana w totka niż to) i nie wieżę aby komuś normalnemu (uczciwemu) to bardziej przeszkadzało niż to jak zakupy w sklepie robił "na krechę", jak szukał i nie mógł znaleźć pracy, jak chodził po MOPS-u po zasiłek i tak można wymieniać... a kto tego nie doświadczył powinien być pewien, że gdyby rządzili do tej pory to mógłby się zdziwić (no chyba, że zarabia średnią krajową lub więcej a takich w Gorlicach niewiele). To chyba jest normalne, że każdy che mieć co do gara włożyć a nie martwić się, że tam jakiegoś nieuczciwego przedsiębiorcę "przetrzepią", bo on o pracowników raczej nigdy się nie martwił. A o głupiej deklaracji czym palę to już naprawdę szkoda wspominać... normalnie państwo totalitarne!

adam1 30.06.2022 19:15
Teraz będzie można łatwiej znaleźć jakiś haczyk na przeciwnika politycznego. To według zasady, że paragraf się zawsze znajdzie, nawet na uczciwego

ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023