Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Jeszcze dwa, no i pa

Oceń

Najmłodsi kibice wspaniale dopingowali swoich starszych kolegów podczas dzisiejszych Mistrzostw Gorlic w siatkówce plażowej. Okrzyk, który został przytoczony w tytule, towarzyszył zwycięskiej drużynie podczas każdego z dzisiejszych meczów.
Jeszcze dwa, no i pa
Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Do sobotnich zmagań o mistrzostwo Gorlic przystąpiło 21 siatkarskich par, wśród których znalazły się również te z powiatu gorlickiego. Aura dopisywała siatkarzom plażowym, było słonecznie i niezbyt gorąco.
 

Gorlicki obiekt gościł już niejedną siatkarską osobistość. Dziesięć lat temu odbyła się tu XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich Małopolska 2012, którą wygrali Olek Śliwka i Stanisław Szymankiewicz. Więcej w artykule >>>Olimpiada w siatkówce plażowej zakończona


Na czterech boiskach rozegrano blisko 50 spotkań, które wyłoniły najlepszą parę mistrzostw Gorlic. Pierwsze miejsce w turnieju zajęli Bartłomiej Niemiec i Kamil Kosiba z Biecza. Pokonali oni w grze finałowej po zaciętej grze parę Jakub Magierski, Michał Smelik.

Trzecie miejsce w turnieju przypadło Pawłowi Stygarowi i Piotrowi Kulikowskiemu z Jasła. Zaraz za podium uplasowali się Karol Pawłowicz i Filip Babiec. Grono wyróżnionych uzupełnili Łukasz Zych i Michał Wróbel oraz Przemysław Nikiel i Bartosz Szpyrka, zdobywcy piątego i szóstego miejsca imprezy.

W dekoracji zwycięzców uczestniczyli dyrektor OSiR Gorlice, Mariusz Duszowicz, prezes GKPS Krzysztof Kozłowski. Swoim kolegom dopingował również gorliczanin, zawodnik Mistrza Polski Zaksy Grupy Azoty Kędzierzyn Koźle, Michał Kozłowski.

Jutro na boiskach OSiR odbędą się zmagania siatkarek plażowych.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!