Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Mistrzostwa Gorlic, bez Gorlic [ZDJECIA]

Oceń

Dziś na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w siatkówce plażowej kobiet. Pogoda była bardzo kapryśna, ale dziewczynom biorącym udział w turnieju nie przeszkadzał ani deszcz, ani chłód.
Mistrzostwa Gorlic, bez Gorlic [ZDJECIA]
Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Na starcie imprezy pojawiło się 7 siatkarskich par. Co bardzo martwi, wśród grających dziś zespołów nie pojawił się ani jeden z Gorlic. To już kolejny rok, gdy Otwarte Mistrzostwa Gorlic odbywają się bez udziału naszych siatkarek. Czyżby wśród tych, które grają w ligach, nie znalazło się choćby dwoje takich, chcących pograć na piasku, i reprezentować powiat gorlicki? Pozostawiamy to bez komentarza...

Mimo kapryśnej pogody i wielu przerw w meczach, udało się przeprowadzić wszystkie gry turniejowe, według zasady każdy z każdym.

Najlepszą parą gorlickich mistrzostw okazała się dwójka Anna Chodorowska i Weronika Puchalska (Rzeszów/Kraczkowa).

Na drugim stopniu podium zameldowały się Patrycja Csorich i Monika Gablankowska (Kraków).

Miejsce 3 to osiągnięcie kolejnej pary Klaudia Litawa i Joanna Pierzga  (Siołkowa/Moszczenica Wyżna).

Na wyróżnienie zasłużyły również pozostałe siatkarki, które uplasowały się w następującej kolejności turnieju, czwarte - Iga Baran, Anna Ryznar (Karków), piąte - Anna Krzak, Barbara Kołtun (Gliwice), szóste - Wiktoria Wosiewicz, Aleksandra Lidwin (Krosno), siódme - Oliwia Delimata, Karolina Flader (Rzeszów/Przemyśl).

I tym akcentem kończy się kolejny rzut siatkarskich zmagań na piasku. Niestety z roku na rok, mimo ogromnego zainteresowania poczynaniami naszych reprezentacji i klubów, gorlickie środowisko plażówki kurczy się, a frekwencja imprez organizowanych w Gorlicach z roku na rok maleje. To bardzo smutne.

Do zobaczenia za rok.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
greguś 10.07.2022 19:55
To może ktoś rozważy po prostu nieorganizowanie takich mistrzostw powiatu??

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!