Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

W najbliższy czwartek przerwa w dostawie energii cieplnej

Oceń

W komunikacie na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Gorlicach czytamy, że zaplanowane prace przy wymianie ciepłomierza i przepływomierza spowodują ograniczenie dostępu do energii cieplnej w mieście.
W najbliższy czwartek przerwa w dostawie energii cieplnej
kaloryfer, na nim widoczne porętło wskazujące symbol śnieżynki
Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Jak informuje MPGK:

(...) w związku z wymianą ciepłomierza oraz przepływomierza przez Elektrociepłownię Gorlice, 14 lipca (czwartek), od godz. 6 do godz. 14, nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej dla mieszkańców Miasta Gorlice.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Warto w tym miejscu przypomnieć, że niestety już w najbliższym sezonie grzewczym czekają nas wyższe opłaty za ogrzewanie.

Niestety miasto nie ma wpływu na sytuację geopolityczną, która jest istotnym czynnikiem wpływającym na te podwyżki >>>Ogromna podwyżka cen ciepła z MPGK. Rachunki będą wyższe o połowę

Źródło info: MPGK, UM Gorlice


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!