Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Ma już Czwórka, będzie miała Piątka. Będą nowe boiska sportowe

Oceń

Kolejna szkoła czeka na nowoczesny plac sportowego. Gorlicka Piątka czeka na nowe boiska, które mają pozwolić na rozwijanie się sportowych talentów.
Ma już Czwórka, będzie miała Piątka. Będą nowe boiska sportowe
Autor: UM Gorlice/materiały projektowe

 

W informacji zamieszczonej na platformie sprzedażowej czytamy, że przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Gorlicach przy ul. Krakowskiej 5a. Nawierzchnia asfaltowa ma zostać wymieniona na poliuretanową – bezpieczną. Dodatkowo ma zostać zamontowane nowe wyposażenie sportowe.

Przy szkole mają zostać wykonane prace polegające na przebudowaniu istniejących już boisk na boiska do piłki ręcznej, nożnej. Powstanie także boisko wielofunkcyjne (m.in. do koszykówki, siatkówki, tenisa) z nawierzchnią poliuretanową.

Termin składania ofert mija 28 lipca w południe. Tego samego dnia nastąpi otwarcie ofert. Jeśli potencjalny wykonawca i zamawiający, czyli miasto Gorlice, dojdą do zgody w zakresie kosztu inwestycji, podpisana zostanie stosowna umowa. Po jej podpisaniu będzie możliwe niezwłoczne przystąpienie do prac, żeby jeszcze jesienią uczniowie mogli skorzystać z nowej infrastruktury. Choć może być to trudne, nie będzie niemożliwe: okres realizacji zamówienia określono na  90 dni. Zakładając więc korzystny przebieg przetargu i dobrą pogodę, dzieci i młodzież będą mogły wejść na odnowione boiska jeszcze w tym roku.

 

Źródło info: Platforma Zakupowa UM w Gorlicach

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023