Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Płytki Pamesa – hiszpańskie płytki ceramiczne zdobywają coraz większą rzeszę fanów

Oceń

Planując wykończenie przestrzeni, wiele osób zastanawia się nad doborem właściwych płytek. W tej kategorii przedmiotów najważniejszą rolę odgrywają takie aspekty jak wytrzymałość, wygląd, koszt i sposób produkcji. Nie bez powodu coraz większą popularnością cieszą się kafelki hiszpańskiej firmy Pamesa Cerámica. Wyroby tej marki rozpoznawane są dzięki wyjątkowemu wzornictwu. Na uwagę zasługują też ich właściwości i polityka firmy. Co warto wiedzieć o tych kafelkach?
Płytki Pamesa – hiszpańskie płytki ceramiczne zdobywają coraz większą rzeszę fanów
Autor: materiały partnera

Przystępny sposób na stworzenie wyjątkowej aranżacji

Modne aktualnie konwencje aranżacyjne postulują wykorzystanie naturalnych materiałów. W wystroju wnętrz mile widziane są m.in. powierzchnie kamienne i drewniane. Takie surowce są zwykle kosztowne. Również ich montaż i pielęgnacja bywają dość wymagające. Rozwiązaniem tych problemów mogą okazać się kafelki z gresu porcelanowego. Właśnie z tego materiału powstają wyroby firmy Pamesa. 

Wśród najpopularniejszych produktów, które wpłynęły na rozpoznawalność marki pojawiają się wielkoformatowe kafelki imitujące marmur. W ofercie można odnaleźć płytki w wielu unikalnych barwach, które wyglądają jak oszlifowany kamień. Chętnie wybieranym rozwiązaniem są też płytki Pamesa imitujące drewniane deski. Atrakcyjny wygląd w przystępnej cenie to jednak niejedyne zalety kafelków. Jakie są ich właściwości?

Płytki Pamesa – hiszpańskie płytki ceramiczne zdobywają coraz większą rzeszę fanów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trwałe płytki do mieszkania i na zewnątrz

Stosowany przez markę dobrej klasy gres porcelanowy jest przede wszystkim bardzo wytrzymały. Warta uwagi jest m.in. jego zwiększona odporność na ścieranie. Materiał nie ulega też zniszczeniom pod wpływem zmian temperatury i ekspozycji na działanie większości środków chemicznych. Dzięki swoim korzystnym właściwościom płytki Pamesa mogą być stosowane w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. 

Doskonale sprawdzą się w salonach, kuchniach, łazienkach oraz na tarasach. Warto wyłożyć nimi posadzki o wysokim stopniu eksploatacji, np. w luksusowych lokalach usługowych. Ich zdolność do wchłaniania dużych ilości wody bez utraty korzystnych właściwości będzie plusem w salonach kąpielowych i na basenach. W przypadku marki Pamesa warto zwrócić szczególną uwagę na sposób produkcji. Co należy wiedzieć na ten temat?

 

Recykling i dbałość o środowisko

Firma znana jest również z długoletniej tradycji wdrażania proekologicznych rozwiązań. Proces produkcji spełnia nie tylko rygorystyczne normy europejskie, ale posiada też szereg certyfikatów i wyróżnień poświadczających dbałość o środowisko. Wiele płytek tworzonych jest w całości z odnawialnych zasobów. Wymienia się tu m.in. popularne kafelki tarasowe, których wybór może zredukować emisję dwutlenku węgla nawet o 90% względem standardowych modeli glinianych. Wśród innowacyjnych rozwiązań pojawia się wykorzystywanie popiołu lotnego pozyskiwanego z elektrowni węglowych, który posiada właściwości odpowiadające naturalnej glinie. Planując modną aranżację, nie należy jednak zapominać o doborze barwy i stylu płytek.

 

Płytki Pamesa – hiszpańskie płytki ceramiczne zdobywają coraz większą rzeszę fanów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie tylko kafelki podłogowe

Oprócz wielkoformatowych płyt „kamiennych” i atrakcyjnych imitacji desek wśród wyrobów firmy można odnaleźć wiele ozdobnych płytek ściennych. Dzięki mnogości kolorów i nawiązaniach do motywów florystycznych lub dalekowschodnich, dopasowanie ich do atrakcyjnego wystroju nie powinno stanowić problemu. Korzystne właściwości produktów i polityka firmy sprawiają, że zainteresowanie kafelkami Pamesa cały czas rośnie.

 

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023