Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaSądecka Jesień Kulturalna 2022 – pełen program
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Posterunek w Uściu Gorlickim otwarty. Gościem Marszałek Elżbieta Witek

Oceń

Dzisiaj (17 lipca) w Uściu Gorlickim doszło do oficjalnego otwarcia nowo wybudowanego posterunku policji. W uroczystości uczestniczyła Marszałek Sejmu RP, Elżbieta Witek.
Posterunek w Uściu Gorlickim otwarty. Gościem Marszałek Elżbieta Witek
Autor: halogorlice.info ©

 

Dzisiejsza uroczystość była zwieńczeniem kilkunastomiesięcznej inwestycji, która kosztowała ponad 5 mln zł. I tak w miejscu, gdzie jeszcze niedawno stał mały budynek mieszkalny, ponad 40 lat temu zaadaptowany do użytku policji, powstał piękny obiekt, który jakością i wykończeniem mógłby być wzorem dla innych placówek tego typu w kraju.

Na dwóch kondygnacjach w kilkunastu świetnie wyposażonych pomieszczeniach będą pracować policjanci obejmujący teren gminy Uście Gorlickie i przyległych miejscowości.

Budynek prezentuje się bardzo okazale i nowocześnie.

W uroczystości otwarcia uczestniczyli przedstawiciele najwyższych władz państwowych, na czele z Marszałek Sejmu RP, Elżbietą Witek, posłankami Elżbietą Zielińską i Barbarą Bartuś. Towarzyszyli im przedstawiciele władz policji, nadinsp. Dariusz Augustyniak, nadinsp. Michał Ledzion oraz Powiatowy Komendant Policji w Gorlicach, mł. insp. Dorota Tokarz a także lokalni przedstawiciele samorządów, służb mundurowych i najważniejszych instytucji w regionie.

Podczas uroczystości nastąpiło symboliczne przekazanie kluczy do nowego obiektu, przyjął je Kierownik Posterunku w Uściu Gorlickim, asp. szt. Sławomir Dobek.

Po apelu oraz zwiedzeniu nowego budynku posterunku, oficjele udali się do Wysowej-Zdroju, gdzie odbyło się wręczenie odznaczeń dla najbardziej zasłużonych policjantów. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
qwe 18.07.2022 08:47
Jest szarfa do przecięcia są obydwie reasumpcje w komplecie plus ta nowa od kukiza.

Mig 18.07.2022 00:02
Rozumiem obecność posłanek PiS czy Pani Marszałek Sejmu, ale P. Kochana - reprezentanta partii PO, która te posterunki policji likwidowała i zamykała, to chyba jakiś żart?

Wacek 17.07.2022 19:52
Wow!!!!!!!!!! Jakbym wiedział , że pani marszałek będzie to bym na kolanach poszedł z Gorlic i prosił o autograf.

Dudrk 17.07.2022 15:33
Szkoda ze Kaczafar nie przybył

Dudek 17.07.2022 15:32
Szkoda ze nie było jeszcze Kaczafara pewnie pilnuje kota

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023