Pani Natalia przyjechała na urlop do Gorlic razem z trzema kociakami. Wczoraj wyszła na chwilę do sklepu – zostawiając pod opieką babci swoje zwierzaki. Niestety, seniorka zapomniała zamknąć drzwi i jeden z kotów – ten najbardziej strachliwy – czmychnąć niepostrzeżenie.
Szukałam go cały wieczór i dzisiaj od godz. 5 znowu próbuję – wołam, ale nigdzie nie słychać chociażby miauczenia – mówi kobieta.
Za chwilę kończy mi się urlop i nie wyobrażam sobie wrócić do domu bez Xaviego!
Xavi to kot niewychodzący, mieszkający w bloku. Najpewniej gdzieś się schował, bo pomimo tego, że na co dzień sam przychodzi się przytulać, to okazało się, że w nowym mieszkaniu płoszył go każdy krok i bał się nawet właścicieli.
Każdy, kto zauważy kociaka ze zdjęcia, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 504 121 006 lub 733 666 026.
Dla znalazcy przewidziana jest nagroda!








![Piesek z Pagorzyny czeka na swojego właściciela [FOTO] Zdjęcie przedstawia psa](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-piesek-z-pagorzyny-czeka-na-swojego-wlasciciela-foto-1770811321.jpg)









![Gmina Gorlice. Koło Gospodyń Wiejskich obchodzi 75-lecie istnienia [FOTO] zdjęcie przedstawia uczestników biorących udział w jubileuszu 75 lecia KGW w Bystrej](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gmina-gorlice-kolo-gospodyn-wiejskich-obchodzi-75-lecie-istnienia-foto-1770496601.jpg)





![Gorlice. Zdarzenie pojazdów na ul. Sikorskiego. Są ranni [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia karetkę pogotowia, dwa rozbite samochody](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zdarzenie-drogowe-na-ul-sikorskiego-1770374499.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze