Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy POD NIEBEM DAWNYCH KULTUR w cyklu "Od Troi po Bałtyk" - 12 lipca 2026 - szczegóły na karpackatroja.pl
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Znów zrobi się gorąco! Pamiętaj o wodzie, szukaj cienia [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Na stronie IMGW-PIB pojawiły się najnowsze ostrzeżenia meteorologiczne. Pogoda będzie niebezpieczna, dlatego dbajmy szczególnie o najmłodszych i osoby starsze.
Znów zrobi się gorąco! Pamiętaj o wodzie, szukaj cienia [AKTUALIZACJA]

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©

Ostrzeżenia meteorologiczne: Upał
Stopień: 2
Prawdopodobieństwo: 80%

Przebieg: Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy ze środy na czwartek 20/21.07 od 13°C do 17°C, w kolejnych od 18°C do 21°C.

Uwagi: Brak.
Ważne: od godz. 12 w środę (20 lipca) do godz. 20 w sobotę (23 lipca).

Czas wydania: 2022-07-19 13.00

 

AKTUALIZACJA (IMGW-PIB, 20 lipca 2022)

Komunikat meteorologiczny: Upał

Przebieg: Temperatura szybko rośnie. W ciągu najbliższych 1-2 godzin przekroczy 30°C. Temperatura maksymalna na dziś od 31°C do 34°C.

Uwagi: Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.

Ważne: od godz. 10.32 do 13.15 w środę (20 lipca).

Czas wydania: 2022-07-20 10.32
 

 

AKTUALIZACJA (IMGW-PIB, 22 lipca 2022)

Ostrzeżenia meteorologiczne: Burze z gradem
Stopień: 1
Prawdopodobieństwo: 80%
Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu do 25 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.
Uwagi: Brak.

Ważne: od godziny 13 do 20 w piątek (22 lipca).

Czas wydania: 2022-07-22 05.25

 

Źródło info: IMGW-PIB


Napisz komentarz

Komentarze

ja 20.07.2022 11:40
jak komuś gorąco to po co wychodzi z domu albo leży na plaży

kjsdjkj 20.07.2022 08:29
wiecej tej betonozy,nawet nie ma sie gdzie schowac..bo drzewa powycinane :////

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Krakus Treść komentarza: W Krakowie dla Mlodych jakos Pracy nie brakuje. Data dodania komentarza: 9.07.2026, 11:38 Źródło komentarza: Powiat gorlicki z największym wzrostem bezrobocia w Małopolsce Autor komentarza: Opppa! Treść komentarza: Brawo! Jednak nasz powiat jest w czymś najlepszy! Powinniśmy dostać wóz strażacki od Morawieckiego. Data dodania komentarza: 9.07.2026, 09:55 Źródło komentarza: Powiat gorlicki z największym wzrostem bezrobocia w Małopolsce Autor komentarza: Gorliczanin .gorlice Treść komentarza: I będzie jeszcze gorzej 3 droga sprawdza się wzorowo ...brawa dla rudego Data dodania komentarza: 9.07.2026, 09:47 Źródło komentarza: Powiat gorlicki z największym wzrostem bezrobocia w Małopolsce Autor komentarza: elvis Treść komentarza: Jak najbardziej takie rozwiązanie jest sensowne i stosowane szeroko u zachodnich naszych sąsiadów na uliczkach z małym natężeniem ruchu, ba nawet przy głównej ulicy biegnącej przez miejscowość tak mieszkańcy parkują z zatoczkami co kawałek by się można było minąć i nikomu nie przeszkadza nikt nie jojczy i nie pomstuje. Rozwiązanie takie nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a zrobi robotę. Inna sprawa, że ulica Blich nie jest główną arterią i ruch na niej jest raczej znikomy, ale my polacy - kochamy narzekać na wszystko i wszystkich. Słońce świeci - źle, bo świeci, deszcz pada-źle bo pada i tak dalej i tak dalej. Data dodania komentarza: 9.07.2026, 09:36 Źródło komentarza: Parkowanie na ul. Blich i Nadbrzeżnej zabronione? Burmistrz ma swoje argumenty
Reklama