Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Sklep medyczny Samo Zdrowie – pomoc w Twojej potrzebie

Oceń

Nowo otwarty sklep Samo Zdrowie to specjalistyczna placówka, w której znajdziesz wszystkie przedmioty niezbędne do profesjonalnej pomocy i opieki nad osobami o szczególnych potrzebach.
Sklep medyczny Samo Zdrowie – pomoc w Twojej  potrzebie
Autor: halogorlice.info ©


Wasza heroiczna walka z naszym wsparciem


W sklepie  Samo Zdrowie znajdziecie produkty ułatwiające m.in. profesjonalną opiekę nad chorymi z odleżynami, osobami poruszającym się na wózku inwalidzkim czy z trudnościami w poruszaniu się.
Gwarancją cen jest nasza umowa z NFZ. Dzięki niej zrealizujecie u nas zlecenia na specjalistyczne wyroby medyczne.
Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Cię i tym, w jaki sposób zamówić m.in. refundowane protezy, gorsety, stabilizatory, ortezy, wózki inwalidzkie, balkoniki, chodziki, materace przeciwodleżynowe i poduszki dostosowane do potrzeb osób leżących. Refundacją objęte mogą być też zakupione u nas pieluchomajtki i cewniki.

Niebawem w naszej ofercie także peruki!

 

Specjalna oferta dla rodziców


U nas skompletujesz także wyprawkę dla nowego członka rodziny. Dobrej jakości termometr pozwoli bezpiecznie i bez niepotrzebnego stresu pozwoli dokonać ważnego pomiaru. Oferujemy też inhalatory, które są często wykorzystywane w profilaktyce i leczeniu schorzeń układu oddechowego.

Zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego: przedstawimy ofertę, wyjaśnimy wątpliwości, a jeśli to potrzebne, zaplanujemy długofalową współpracę

Zapraszamy:
Sklep medyczny Samo Zdrowie, ul. Łukasiewicza 1 (boczna ul. 3 Maja), Gorlice. Otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, a niedługo także w soboty.

Pod nasz sklep możesz podjechać samochodem (wjazd od ul. Kołłątaja) i zaparkować bezpośrednio pod nim, na miejscu dla osób niepełnosprawnych.
Pytania i zamówienia można też składać telefonicznie 511 597 569 i mailem: [email protected]

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023