Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Jak pokonać ślimaki, zwabić pszczoły, odstraszyć mszyce? [VIDEO PORADNIK]

Oceń

Ekologia to nie trend, a świadome działania, które na szczęście stają się coraz bardziej popularne. Wspólnie z firmą Eko-Tech podpowiemy Wam, w jaki sposób naturalnie zadbać o rośliny, jak je uchronić przed chorobami i co zrobić, kiedy już zachorują. Takiego poradnika nie znajdziecie nigdzie indziej!
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Co tu dużo mówić, wzrost naszej świadomości, wynika z pogarszającej się sytuacji na świecie związanej z chemią stosowaną dosłownie wszędzie.

Pachnący ogród lub taki, który daje cudowny letni cień i mnóstwo owoców, warzywniak z pysznymi ogórkami i świeżymi ziołami, tunel wypełniony zapachem dojrzewających prodromów – sami wiecie, ile pracy kosztuje nas zebranie choćby najmniejszych plonów. Wystarczy jeden zły ruch czy chwila nieuwagi i wszystkie nasze starania… mogą pójść na marne.

Większość z nas ponad wszystko pragnie, by było naturalnie, bo przecież chcemy „wiedzieć co jemy” i by ilość kwiatów w naszym ogrodzie zapierała dech w piersiach, ale jednocześnie nie chcemy używać chemicznych nawozów. Stosujemy więc różne „sztuczki” z lepszym bądź gorszym skutkiem: w ruch idą skórki z bananów, popiół z kominka, zmielone skorupki z jaj. O! I puszki po piwie, w które mają wpadać ślimaki!

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co nie próbował tych domowych sposobów. I oczywiście nie negujemy, że i te dają efekty, ale ile włosów nam posiwieje przy okazji – to nasze.

Nie ukrywajmy, doglądanie, plewienie, podlewanie zajmuje nam tyle czasu, że dokładanie sobie jeszcze kolejnego obowiązku w postaci „kręcenia” nawozów i środków na różne choroby i szkodniki jest nam – delikatnie mówiąc – nie na rękę.

Mamy dla Was małą podpowiedź, w jaki sposób prowadzić ogród przyjazny nie tylko naturze, ale i zwyczajne nam samym!

Z poradnika przygotowanego we współpracy z Eko-Techem dowiecie się, jak pokonać ślimaki, zwabić pszczoły, odstraszyć mszyce i sprawić, by kwiatowych pąków było zdecydowanie więcej. A wszystko ekologicznie i sprawnie.

Zapraszamy Was do obejrzenia naszego materiału. Monika Boczar-Bugno z Eko-Techu i Ewelina Derwich-Mazurek, specjalistka od środków ochrony roślin firmy Sumin odpowiedzą na pytania, które klienci najczęściej zadają, odwiedzając sklep ogrodniczy przy ulicy 11 Listopada w Gorlicach.

Posłuchajcie rad ekspertów!Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a