Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Z notatnika policjanta. Kierowca bmw staranował metalowe ogrodzenie

Oceń

Ostatnie dni (22-25 lipca) na drogach Gorlickiego były stosunkowo spokojne, ale nie obyło się bez policyjnych interwencji przy kolizjach. Mundurowi zatrzymali też kierowcę z sądowym zakazem i takiego na podwójnym gazie.
Z notatnika policjanta. Kierowca bmw staranował metalowe ogrodzenie
Autor: nadesłane przez Czytelnika/Lipinki, 23 lipca

 

Kryg. Kolizja przy wymijaniu

 

W piątkowe popołudnie (22 lipca) kierowca skody, mieszkaniec Krosna, nie zachował bezpiecznego odstępu od wymijanego volkswagena i doprowadził do bocznego otarcia się pojazdów. Sprawca został ukarany 1020 zł mandatem i sześcioma punktami.

 Lipinki. Kierowca bmw staranował metalowe ogrodzenie

 

W sobotę (23 lipca), około godz. 4.50, mundurowi zostali wezwani do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Kierowca bmw, mieszaniec Lipinek, nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Mężczyzna został ukarany 1000 zł mandatem – informuje podkomisarz Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 Biecz, ulica Załawie. Za złamanie zakazu odpowie przed sądem

 

W sobotnie popołudnie policjanci patrolujący Biecz zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. Okazało się, że mieszkaniec Głębokiej wsiadł za kółko swojego samochodu pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za jazdę wbrew zakazowi znowu stanie przed sądem.

 

 Ropki. Warszawianka wjeżdżając na most – przewróciła swój samochód

 

Jeszcze tego samego dnia, tuż przed godz. 17, kierująca subaru wjeżdżając na most, źle oceniła jego szerokość i doprowadziła do przewrócenia samochodu na bok. Na szczęście nic jej się nie stało. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, pouczyli kobietę.


Ropa. Klasyczne wymuszenie pierwszeństwa

 

Natomiast po godz. 22 mundurowi zostali wezwani do kolizji dwóch osobówek.

Kierująca volvo, mieszkanka Bruśnika, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej peugeotem i doprowadziła do zderzenia pojazdów. Sprawczyni została ukarana 1500 zł mandatem i sześcioma punktami – relacjonuje podkomisarz Grzegorz Szczepanek.

 Libusza. Wczorajszy kierowca osobówki

 

Dzisiaj (25 lipca) tuż po godz. 8 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skody. Mieszkaniec Strzeszyna prowadził swój samochód w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się 0,6 promila alkoholu. 

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a jego samochód przekazali wskazanej osobie. Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie samochodem na podwójnym gazie.


Napisz komentarz
Komentarze
????? 25.07.2022 21:38
To chyba była " Warszawianka Roku" w tych Ropkach. Otrzymała pouczenie jak nie przewracać się na bok?

Roki 25.07.2022 13:00
BMW I wszystko jasne

łon 25.07.2022 10:38
Lipinki i tylko 1000złotych??????????????przecież tam takie kretyny w bmw i audi szaleją non stop na odcinku lipinki-wójtowa-biecz ile fabryka dała a policja pojawia się tylko jak jest wypadek albo pijanego ze sklepu wyciągnąć

Łona 26.07.2022 09:09
Tadam

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a