Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Kierowca czarnego audi uciekał przez dwa powiaty

Oceń

Wczoraj (24 lipca) mundurowi próbowali zatrzymać kierującego audi do rutynowej kontroli. Mężczyzna zamiast stanąć na poboczu – dodał gazu i zaczął uciekać.
Kierowca czarnego audi uciekał przez dwa powiaty
Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©


Kierujący osobówką nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Mundurowi rzucili się w pościg za podejrzanym pojazdem, którym podróżowało kilku mężczyzn.

Policjanci z powiatu nowosądeckiego potrzebowali pomocy gorlickich mundurowych, bo rozpędzone audi zmierzało w kierunku naszego powiatu. 

Do działań zostali skierowani policjanci z posterunku w Bobowej i z gorlickiej drogówki. Niestety kierowca audi ominął radiowóz blokujący – wyjaśnia podkomisarz Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Osobówka zmierzała do Siedlisk, Sędziszowej, a potem przez Bobową do Grybowa. Policyjna zapora zatrzymała pędzące audi dopiero w Białej Niżnej, w powiecie nowosądeckim.

Tam policjanci skutecznie powstrzymali mężczyzn przed dalszą ucieczką. Na czas policyjnych czynności droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.

Sprawę wyjaśniają mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Więcej szczegółów wkrótce.

 


Napisz komentarz
Komentarze
wszystko już wiadomo 25.07.2022 12:37
Uciekające audi udało się zatrzymać podczas drogowej blokady w Białej Niznej. Samochodem podróżowało 5 osób: kierowca i 4 pasażerów. Wszyscy zostali zatrzymani. W pojeździe ujawniono opakowanie z metaamfetaminą.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a