Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Biecz. Strażacy wyciągnęli z potoku dwa małe pieski [FOTO]

Oceń

Dosłownie kilkanaście minut temu strażacy otrzymali nietypowe zgłoszenie, choć jak przyznają – w tej pracy nic ich już chyba nie zdziwi.
Biecz. Strażacy wyciągnęli z potoku dwa małe pieski [FOTO]
Autor: OSP KSRG Biecz

 

Przypadkowy przechodzień zauważył dwa małe pieski w potoku Sitniczanka w Bieczu. Niestety zejście było bardzo strome, dlatego mężczyzna uznał, że nie będzie ryzykował i poprosił o pomoc strażaków.

Druhowie natychmiast pojechali we wskazane miejsce i bez większych problemów wyciągnęli szczeniaki.

Cóż tu dużo mówić, dwa małe pieski same nie znalazły się nad brzegiem potoku. Były przerażone i całe mokre, ale teraz są już bezpieczne.

 Napisz komentarz
Komentarze
gorliczanin 26.07.2022 00:10
Wielki szacunek dla strażaków z OSP Biecz za uratowanie tych szczeniaków. Z potoku Sitniczanka. Czapki z głów. A kto je tam dał do potoku to wola o pomstę do nieba.

🇵🇱 25.07.2022 21:36
Do gwiazdzistego typa - Jesteś osobnikiem rasy ludzkiej a nie człowiekiem . CZŁOWIEK to brzmi za dumnie dla takiej kreatury 🤬

***** *** 25.07.2022 19:44
Szkoda, że helikopter i spec grupa nie przyjechała... Mogl zawołać sąsiada...wkoncu to sitniczanka, a nie fiordy...

Bar 25.07.2022 21:30
Nawet tak dwa małe stworzenia są warte każdego wysiłku, żeby je uratowac. Cudne pieski, oby trafiły do kogoś z lepszym sercem niż ty .

ja 26.07.2022 08:46
odezwał się ten co by jeszcze kamieniem im przyłożył , obyś kiedyś wpadł do głębokiej rzeki i nie mógł się wydostać(obyś miał telefon żeby do kolegów zadzwonić)

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a