Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

O krok bliżej festiwalu im. Piotra Nowaka. To będzie petarda!

Oceń

Znamy już listę osób, które wystąpią w czasie konkursu wokalnego na pierwszym festiwalu im. P. Nowaka w Gorlicach. To będzie wyjątkowa impreza, której przeszkodzić może tylko...
O krok bliżej festiwalu im. Piotra Nowaka. To będzie petarda!
Autor: Gorlickie Centrum Kultury

 

Znamy już liczbę osób, które będą prezentowały się w konkursie im. P. Nowaka.

Do rywalizacji konkursowej na festiwalu zaproszonych zostało sześć osób.

Przed gorlicką publicznością zaprezentują się:

  1. Paweł Jędrzejowski, który wykona utwór „To co mam” (tego Artystę doskonale znacie: kibicowaliście mu w ubiegłym roku w konkursie Wesołe Nutki >>>Zrobił to! Paweł na podium ogólnopolskiego konkursu wokalnego [RETRANSMISJA])
  2. Emilia Cisowska z piosenką „Mój wiek moja sprawa” (Artystka jest Wam także doskonale znana, m.in. z konkursów w których prezentuje niezmiennie wysoki poziom >>>Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zakończone)
  3. Natalia Gogola „Pozostał nocny bar”
  4. Małgorzata Stec „Pamięć” (obdarzona niezwykłym głosem, wpisującym się z charakterystyczne wokalne cechy gospelu)
  5. Julia Król „Dbaj o miłość” (kolejna rodzima Artystka, której umiejętności wokalne rozwijane są od lat z wielkim powodzeniem >>>Twarze, słowa, emocje - sam śpiew to za mało)
  6. Sylwia Piotrowska „Pamięć” (Artystka prowadzi niezwykły kanał na YouTube – Gospel po polsku; uwierzcie, warto go poznać!)

Głosy artystów i niezwykły repertuar powodują, że zmagania konkursowe mogą być niezwykle emocjonujące, a o ich wysoki poziom nie musimy się martwić! O ile konkurs jest niezagrożony, to cały festiwal uda się, jeśli tylko planów nie pokrzyżuje...

...pogoda!

Niestety, jak na razie prognozy nie są optymistyczne, a to powoduje, że ze świetnej imprezy, może wyjść niewiele.

Impreza ma być zrealizowana w plenerze, ze strefą chill outu i darmowym wstępem dla wszystkich zainteresowanych. Muzyka Piotra Nowaka i mocniejsze brzmienia znanych Wam kapel z pewnością idealnie nadają się na mocne zakończenie pierwszego miesiąca wakacji.

Rywalizacja konkursowa pozostaje niezagrożona, ale rozmiar tej imprezy plenerowej powoduje, że jej przeniesienie fizycznie nie jest możliwe. 

Miejmy więc nadzieję, że Niebiosa będą łaskawe, a ewentualne deszcze pojawią się przed centralnymi wydarzeniami festiwalowymi.

 

Program Festiwalu dostępny jest TUTAJ


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!