Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Gorlice. Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego pirata drogowego

Oceń

Przez ostatnie dwa dni na drogach powiatu gorlickiego nie doszło do ani jednego wypadku czy kolizji, za to policjanci zatrzymali kilku kierowców na podwójnym gazie.
Gorlice. Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego pirata drogowego
Autor: halogorlice.info ©

Libusza. Rutynowa kontrola drogowa zakończona przed sądem

 

W poniedziałek (25 lipca) tuż po godz. 8 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skody. Okazało się, że mieszkaniec Strzeszyna jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się 0,6 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a jego samochód został przekazany wskazanej osobie. Za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed sądem.

Staszkówka. Pijany kierowca nissana

 

Niespełna godzinę później patrol policji zatrzymał kolejnego nietrzeźwego kierowcę.

Mieszkaniec Staszkówki wsiadł za kółko swojego nissana mając w organizmie 0,6 promila alkoholu – informuje podkomisarz Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego kierowcy, policjanci odebrali mężczyźnie prawo jazdy. Mieszkaniec Staszkówki przed sądem odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Gorlice, ulica Dukielska. Pirat drogowy bez prawka

 

Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali kierowcę toyoty, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 50 kilometrów na godzinę. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i jest pod wpływem alkoholu. Gorliczanin wydmuchał 1,8 promila!

Mężczyzna został ukarany 1000 zł mandatem za przekroczenie dopuszczalnej prędkości, a za jazdę bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości – odpowie przed sądem.

Gorlice, ulica Reymonta. Obywatelskie zgłoszenie

 

W poniedziałek (25 lipca) około godz. 21.35 policjanci dostali zgłoszenie, że ulicami Gorlic jeździ renault, za którego kierownicą może siedzieć pijany mężczyzna. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania wskazanego samochodu i bardzo szybko zatrzymali jego kierowcę.

Okazało się, że mieszkaniec Grudnej Kępskiej, który prowadził renaulta, faktycznie był pod działaniem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się 0,56 promila – mówi podkomisarz Grzegorz Szczepanek.

Policjanci odebrali mężczyźnie prawo jazdy, a jego samochód został przekazany wskazanej osobie. Za jazdę na podwójnym gazie mężczyzna odpowie przed sądem.

Biecz, ulica Kolejowa. Pijany rowerzysta

 

Natomiast wczoraj (26 lipca) około godz. 15.30 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. 

Bardzo szybko okazało się, że bieczanin wsiadł na swój jednoślad będąc pod wpływem alkoholu – badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się 0,82 promila. 

Policjanci zadecydowali, że to sąd ukaże rowerzystę i odstąpili od wystawienia mandatu.


Napisz komentarz
Komentarze
A 28.07.2022 05:09
Na pewno będzie bezpieczniej.

***** *** 27.07.2022 15:29
Ohoho ale bada premie!

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a