Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Glinik Gorlice grał w Pucharze Polski lokalnego szczebla

Oceń

Piłkarze Glinika Gorlice przygotowujący się do rozgrywek IV ligi rozegrali dziś mecz w Bobowej w ramach III rundy Pucharu Polski Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.
Glinik Gorlice grał w Pucharze Polski lokalnego szczebla
Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Na boisku w Bobowej gorliczanie zmierzyli się z drużyną tamtejszego Klubu Sportowego.

Drużyna z Gorlic wygrała zdecydowanie aplikując bobowianom aż 9 goli, tracąc tylko jednego.

KS Bobowa - Glinik Gorlice 1:9

Drużyna gospodarzy nie miała nic do powiedzenia w starciu z rywalem zza miedzy. Rozmiar wygranej Glinika oddaje obraz gry na boisku. Gorliczanie rozgromili zespół z Bobowej i teraz czekają na rywala, z którym zmierzą się w półfinale rozgrywek szczebla Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

W innych parach zmierzyły się KS Biecz i LKS Ropa, a także LKS Kobylanka z LKS Zagórzany. Padły następujące wyniki:

KS Biecz -  LKS Ropa 5:1
LKS Kobylanka - LKS Zagórzany 1:1, k. 6-7

Półfinał zostanie rozegrany w weekend 6-7 sierpnia. Glinik Gorlice zagra w nim z drużyną, która zdobędzie wolny los rozgrywek, w drugiej parze zmierzą się KS Biecz z LKS Zagórzany.

 

Gorliczanie kilka dni później rozpoczną zmagania w zreorganizowanej IV lidze małopolskiej. Ich pierwszym rywalem będzie mocny zespół Wiślan z Jaśkowic. Inauguracyjny mecz odbędzie się 10 sierpnia na stadionie przy ul. Sienkiewicza w Gorlicach.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Piotrek 01.08.2022 16:39
Kto Wam piszę te artykuły? Przecież to kpina. Raz KS Bobowa innym razem to LKS Bobowa. W półfinale zagra KS Biecz z LKS Zagórzany a w finale czeka GKS Glinik Gorlice, który ma wolny los w półfinale. A Wy piszecie o jakimś meczu LKS Bobowa z LKS Zagórzany, którego nie ma bo Bobowa odpadła. Pasuję przyłożyć się choć trochę do swojej pracy. Pozdrawiam

Citsipas 31.07.2022 18:09
W jaki sposób zarząd chce przyciągnąć kibica na trybuny, gdy wogóle nie informuje co się dzieje w klubie jakie zmiany kadrowe itp?

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a