Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Gorlice. Półtora tysiąca złotych za parkingową stłuczkę

Oceń

Ostatnie dni w policyjnych statystykach drogowych – cztery kolizje i jeden kompletnie pijany kierowca bez prawa jazdy.
Gorlice. Półtora tysiąca złotych za parkingową stłuczkę
Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©
 Gorlice, ulica Żeromskiego. Jedna kolizja – cztery auta do naprawy


W piątkowy poranek (29 lipca) kierowca lexusa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą i doprowadził do kolizji pojazdów. W wyniku stłuczki przepchnięta skoda uderzyła w zaparkowaną hondę i toyotę. Gorliczanin, siedzący za kierownicą lexusa, został ukarany 1500 zł mandatem i sześcioma punktami.

Gorlice, ulica Rydarowskiej. Półtora tysiąca złotych za parkingową stłuczkę


W sobotnie południe (30 lipca) kierowca peugeota na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem i doprowadził do zderzenia samochodów. Do zdarzenia doszło na parkingu obok hipermarketu, który jednak znajduje się w strefie ruchu, dlatego gorliczanin siedzący za kierownicą peugeota został ukarany 1500 zł mandatem i sześcioma punktami.

Gorlice, ulica Kościuszki. Wymuszenie pierwszeństwa na Zawodziu


Niemalże równocześnie inny gorliczanin, kierujący skodą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu fordem. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie został poszkodowany, ale sprawca zdarzenia będzie teraz musiał zapłacić 1500 zł mandat, a na jego konto wpłynęło już sześć punktów karnych.

Kobylanka. Kompletnie pijany kierowca osobówki


W sobotnie popołudnie mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Bardzo szybko okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany.

Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie kierowcy znajduje się około trzech promili alkoholu, a ponadto gorliczanin nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości i bez prawa jazdy mężczyzna odpowie przed sądem – informuje podkomisarz Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Staszkówka, ulica Bitwy Gorlickiej. Kolizja bez zderzenia pojazdów


W niedzielne przedpołudnie (31 lipca) kierująca skodą, mieszkanka Staszkówki, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem i zjechała na przeciwległy pas, którym jechał seat. Kierowca drugiej osobówki, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał z jezdni do rowu. Sprawczyni zdarzenia została ukarana 1020 zł mandatem i sześcioma punktami. 


 


Napisz komentarz
Komentarze
Jontek 02.08.2022 10:29
Z kilku wpisów wynika,ze pomimo zbyt wysokich kar za przestepstwa w ruchu drogowym, jednak obywatele lubią rząd i robią mu dobrze, dbając o całkiem godne wpływy z mandatów. Mamy bardzo patriotyczne i świadome społeczeństwo. Tak trzyma

mosiek 02.08.2022 08:11
i bardzo dobrze że są wysokie kary za kolizję bo może będą jeżdzić uważniej.

Kola 02.08.2022 07:19
Czyli dojny taryfikator jest. Pytam więc: kiedy jakieś zmiany prawne ułatwiające życie i poprawiające bezpieczeństwo?

nmbhgf 01.08.2022 15:54
mandaty są bardzo wysokie,ale rząd dlatego powwyzszył .by rozdawac pieniądze nierobom. oraz dzieciorobom.

mnbv 01.08.2022 15:51
Sądze ze to zbyt wysokie kary ,ale po bto zostały podniesione mandaty by rząd-nadal rozdawał pieniądze nierobom ,oraz dzieciorobom.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a