Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Moszczenica. Niby zwykłe najechanie na tył, ale dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA]

Oceń

Dziś (4 sierpnia) w Moszczenicy około godz. 13.20 doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy osobowe.
Moszczenica. Niby zwykłe najechanie na tył, ale dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA]
Autor: moszczenica.info

 

Chwila nieuwagi mogła wystarczyć, by na ul. Cesarskiej w Moszczenicy (powiat gorlicki) doszło do groźnego zdarzenia drogowego.

Kierujący audi najechał na tył poprzedzającego go nissana. 

Zderzenie pojazdów było na tyle poważne,  że nie obyło się bez wezwania służb ratowniczych.

Do zdarzenia doszło dziś (4 sierpnia) koło godziny 13.20 na ulicy Cesarskiej w Moszczenicy w ciągu drogi wojewódzkiej 977 z Moszczenicy w kierunku Łużnej. 

Kierujący audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył nissana, który hamował przed samochodem mającym wykonać przed nim manewr skrętu.

Na miejsce zdarzenia przybyli strażacy z OSP Moszczenica, PSP Gorlice oraz ZRM i policja. Pasażerowie osobówki zostali oddani pod opiekę ratowników karetki ZRM po czym zostali zabrani do gorlickiego szpitala.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia gorlicka policja.

 AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

 

Kierowca audi, mieszkaniec Łużnej, nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył toyoty. Sprawca zdarzenia został ukarany 1500 zł mandatem i sześcioma punktami – informuje podkomisarz Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.


Miejsce zdarzenia:

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a