Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Czy nad Ropą powstanie... dzika plaża pośród drzew?

Oceń

Od kilku dni zasypujecie nas pytaniami dotyczącymi hałd piasku, które firma remontująca Blich zwozi wzdłuż rzeki – równolegle do ścieżki rowerowej. O sprawę zapytaliśmy w gorlickim magistracie.
Czy nad Ropą powstanie... dzika plaża pośród drzew?
Autor: halogorlice.info ©

 

Cóż tu dużo mówić, nie będzie spektakularnych informacji ani dużego zaskoczenia – firma remontująca ulice: Nadbrzeżną, Garbarską i Blich tuż za pieszo-rowerową kładką na Zawodziu zwozi materiały budowlane, które potrzebne są do prowadzonych prac remontowych. Niestety nie powstanie tam plaża, jak marzy się niektórym z naszych Czytelników.

W Urzędzie Miejskim dowiedzieliśmy się, że wraz z końcem remontu działka nad Ropą zostanie uprzątnięta. Urzędnicy potwierdzili również, że remont idzie zgodnie z planem.

Przypominamy, że kompleksowy przebudowa Blichu zakłada, że oprócz położenia nowego asfaltu, wykonane zostaną nowe krawężniki, chodniki, miejsca postojowe, oświetlenie, a także nowa sieć teletechniczna. Wyremontowana zostanie także sieć gazownicza i przebudowany będzie wodociąg.

To wszystko wymaga ogromnych ilości materiałów, dlatego żeby nie wozić ich z miejsc oddalonych od remontowanych dróg, firma składuje je właśnie na działce obok rzeki.

 


 Napisz komentarz
Komentarze
Jakto 06.08.2022 09:54
Całe szczęście że chodzi tylko o magazynowanie materiałów budowlanych a nie kopiowanie pomysłów sławnego "dupiarza" na sezonowe plaże.

Ahoj 05.08.2022 22:54
Dobrze ze wyjaśniono przyczynę gromadzenia piasku, bo już myśleliśmy, że będą wcielane pomysły znanego "dupiarza" i będziemy mieli sezoniwa, zwijana plażę.

Tsitsipas 05.08.2022 11:18
Ach zgodnie z planem! To ta masakra na Blichu była zaplanowana🤔

ja 05.08.2022 11:05
A nie można wykosić brzegu z drugiej strony od kładki aż po cerkiew i gotowa plaża , dawno temu tam ładnie była koszona trawa i zawsze pełno ludzi było

654 06.08.2022 08:32
Dokładnie! Od samego osiedla aż po buniorek było pełno ludzi i kilkanaście kąpielisk.Piękne czasy! Teraz krzaki,zarośla...

Venerssa 05.08.2022 10:46
POwinna POwstać ale da naturystów inna nie !.

***** *** 05.08.2022 18:32
W takim zaścianku po 1 minucie twoje zdjęcia byłyby na stronkach porno niestety.

~~~~ja 06.08.2022 06:32
Wyjedź z tego zaścianka jak najszybciej! Poza tym dziwne, że w takim zaścianku mieliby wiedzieć, że takie strony w ogóle istnieją a co dopiero jak tam zamieścić zdjęcia. W sumie widząc świadczące o inteligencji gwiazdki w podpisie nie dziwi mnie brak logiki.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a