Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Plaga pijanych kierowców na drogach Gorlickiego

Oceń

Ostatnie dni w policyjnych statystykach drogowych wypełnili nietrzeźwi kierowcy. Oprócz dwóch kolizji, do których doszło wczoraj (4 sierpnia) w Ropie i Moszczenicy, policjanci zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców.
Plaga pijanych kierowców na drogach Gorlickiego
Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©

Libusza. Kompletnie pijany rowerzysta

W środę (3 sierpnia) kilka minut po godz. 14 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Okazało się, że mieszkaniec Libuszy jechał swoim jednośladem w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się 2,3 promila alkoholu. Kierowca został ukarany 2500 zł mandatem. 

 

Grudna Kępska. Na podwójnym gazie i z cofniętymi uprawnieniami

Niespełna godzinę później policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego mężczyznę, tym razem siedzącego za kierownicą osobówki. Mieszkaniec Grudnej Kępskiej wydmuchał 0,56 promila alkoholu, a ponadto wsiadł za kółko swojego samochodu pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień. Za jazdę na podwójnym gazie i bez uprawnień odpowie przed sądem.
 

Brzana. Pijany kierowca ciągnika rolniczego

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę ciągnika rolniczego. Okazało się, że siedzący za jego kierownicą mieszkaniec Brzanej, jest pod działaniem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się 0,7 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

 

Stróżówka. Rowerzysta z promilami

W środowy wieczór policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kolejnego rowerzystę. Okazało się, że mieszkaniec powiatu nowosądeckiego jest kompletnie pijany – wydmuchał 2,1 promila alkoholu. Policjanci wręczyli mu 2500 zł mandat, a do domu musiał wrócić na piechotę. 

  

Libusza. Wczorajszy kierowca osobówki

Dzisiejszego poranka (5 sierpnia) policjanci prowadzący kontrole drogowe w Libuszy ujawnili kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Mieszkaniec Osobnicy wsiadł za kółko swojego hyundaia mając w organizmie 0,36 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a za wykroczenie – prowadzenie samochodu po użyciu alkoholu – odpowie przed sądem.


Źródło info: KPP w Gorlicach

Napisz komentarz
Komentarze
Xyz 06.08.2022 23:50
0.36 to normalnie pijany w trupa

ja 05.08.2022 12:41
Jadą po alkoholu bo wiedzą ze policję spotkać na drodze to sukces , zero patroli gdzieś po drodze

Janekg40 08.08.2022 10:19
A JEDNAK SIĘ NADZIALI... WIĘC JEST GDZIEŚ TA POLICJA

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a