Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Z notatnika policjanta. Weekendowe kolizje i kompletnie pijany kierowca osobówki

Oceń

Ostatnie dni w policyjnych statystykach drogowych były bardzo spokojnie. Policjanci zatrzymali jednego kierowcę na podwójnym gazie oraz interweniowali przy trzech kolizjach.
Z notatnika policjanta. Weekendowe kolizje i kompletnie pijany kierowca osobówki
Autor: halogorlice.info ©
Moszczenica, skrzyżowanie ulic Cesarskiej i Gorlickiej. Wymuszenie pierwszeństwa

 

W piątkowe południe (5 sierpnia) kierowca fiata, mieszkaniec powiatu nowosądeckiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi i doprowadził do stłuczki pojazdów. Sprawca zdarzenia został ukarany 1020 zł mandatem i sześcioma punktami.

Bobowa, ulica Węgierska. Pijany kierowca osobówki

 

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Okazało się, że mieszkaniec gminy Bobowa, jest pod działaniem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się ponad 2,8 promila alkoholu, a ponadto nie posiada prawa jazdy, które już wcześniej zostało mu zatrzymane.

Za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i bez uprawnień odpowie przed sądem.


Bystra. Podróż zakończona w rowie

 

W sobotę (6 sierpnia) kierowca hyundaia, mieszkaniec Sosnowca, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do rowu. Mężczyzna został ukarany 1050 zł mandatem i sześcioma punktami. 

 Szymbark. Osobówki kontra dostawczak

 

Dzisiejszego poranka (8 sierpnia) kierowca citroena nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z prawidło jadącym iveco. Mieszkaniec powiatu tarnowskiego został ukarany 1100 zł mandatem i sześcioma punktami karnymi.


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!