Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Gang Bystrzaków – nowa akcja promocyjna Biedronki już wkrótce. Jest też niespodzianka

Oceń

Już niedługo czeka nas kolejna akcja promocyjna znanej i wybieranej przez wiele osób sieci handlowej Jaronimo Martins. Gang Bystrzaków: właśnie taka nazwa została właśnie zarejestrowana w urzędzie.
Gang Bystrzaków – nowa akcja promocyjna Biedronki już wkrótce. Jest też niespodzianka
Autor: biedronka.pl/halogorlice.info ©

 

Zeszłoroczna akcja promocyjna rozpoczęła się w ostatnią niedzielę sierpnia

Kolejne portale podają tę samą informację. Już niedługo w sieci sklepów Biedronka może się rozpocząć nowa akcja promocyjna, która powoduje ogromne poruszenie. Jak podaje m.in. portal dlahandlu.pl, nazwa Gang Bystrzaków została zarejestrowana przez sieć Biedronka. Na otwarcie czeka także witryna >>>gangbystrzaow.pl, która w chwili publikacji tego artykułu nie była jeszcze aktywna. Prawdopodobnie jednak już niedługo właśnie tam będziemy mogli poznać szczegóły nowej akcji promocyjnej.

Tradycyjne zasady akcji prawdopodobnie zostaną niezmienne: punkty zdobywane za zakup produktów o określonej wartości i dodatkowo punkty za kupno produktów określonego typu będzie można zbierać. Po uzyskaniu wymaganego regulaminem progu punktowego punkty będzie można wymieniać na maskotki. Te zaś, będące obiektem pożądania bardzo wielu dzieciaków, powodują mały ból głowy rodziców. Większość z maskotek, które były przedmiotem poprzednich akcji dziś można dostać w sieci nawet za symboliczną złotówkę. Podobnie niewysoka jest cena książeczek z bajkami, które uzupełniały akcję promocyjną. Jeśli więc nie zdążyły złapać ich w czasie akcji, istnieje duża szansa, że za kilka miesięcy z łatwością znajdziemy wszystkie.

Czy w tym szczególnym roku akcja promocyjna znów przerodzi się w ogólnopolską walkę o wymarzone maskotki?

Szczegóły poznamy z pewnością już niedługo. Ubiegłoroczna akcja promocyjno-lojalnościowa w sieci sklepów Biedronka rozpoczęła się 26 sierpnia, więc bardzo możliwe, że i w tym roku w ostatnim tygodniu sierpnia rozpocznie się nowa akcja.
 

Tymczasem Biedronka zmienia się w bibliotekę

To bardzo interesująca wiadomość, która pojawiła się niejako obok rozważań nad popularną siecią sklepów. Biedronka zaoferowała nową usługę: >>>wypożyczanie książek. Po okazaniu karty lojalnościowej sieci i po opłaceniu kaucji w wysokości 3 złotych, przy kasie możemy wypożyczać książki dla dzieci z puli oznaczonej specjalnym znaczkiem. Mamy dwa tygodnie na jej przeczytanie lub zwrot. Wtedy możemy wypożyczyć kolejną książkę (bez opłacania kolejnej kaucji) bądź odebrać wpłaconą wcześniej.

Biedronka nie jest jednak w tym przypadku tylko krzewicielem kultury, ale jak wskazują portale okołohandlowe, starała się poprzez tę ofertę obejść przepisy związane z zakazem handlu w niedzielę. Stąd też widoczny na plakacie komunikat o możliwości wypożyczania książek przez cały tydzień.

Jak czytamy m.in. na portalu Business Insider, akcja Dziecięca Biblioteka Biedronki miała umożliwiać sieci sklepów funkcjonowanie także w niedziele. Krytyka tego pomysłu spowodowała jednak, że żaden ze sklepów, które pierwotnie miały działać właśnie udając biblioteki, nie został ostatecznie otwarty w niedzielę, niezgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

 

Źródło info: biedronka.pl, businessinsider.com.pl, dlahandlu.pl, wiadomosci handlowe

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023