Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Najbardziej popularne projekty domów MURATORA

Oceń

W najbliższym czasie chcielibyśmy rozpocząć budowę, a zarazem nie wiemy, na jaki plan architektoniczny warto się zdecydować?
Najbardziej popularne projekty domów MURATORA
Autor: materiały partnera

Weźmy pod uwagę projekty domów z listy TOP40, cieszące się największym powodzeniem wśród inwestorów. To funkcjonalne budynki o zróżnicowanej powierzchni użytkowej i stylistyce, które trafią w gust mniejszych i większych rodzin marzących o własnym domu z ogrodem. Co je wyróżnia, dla kogo będą odpowiednie oraz dlaczego warto się na nie zdecydować?

 

TOP40 najpopularniejszych projektów domów od MURATORA

Lista TOP40 to zbiór czterdziestu projektów domów parterowych, z poddaszem i piętrowych, które w ostatnim czasie były najchętniej wybierane przez osoby planujące budowę. W tej kategorii znajdziemy koncepcje o metrażu od blisko 30 do ponad 200 m2, które pozwolą na łatwe dopasowanie do potrzeb i możliwości finansowych przyszłych inwestorów. Część z nich utrzymana jest w stylu klasycznym, który z uwagi na swój uniwersalny charakter będzie dobrze komponował się z każdym otoczeniem. W kolekcji zobaczymy projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły o kompaktowej bryle i dużych przeszkleniach, które to przyczyniają się do ich wysokiej energooszczędności. Na liście TOP40 nie zabrakło także budynków wzorowanych na śródziemnomorskiej architekturze, zaspokajających potrzeby osób poszukujących bardziej oryginalnych rozwiązań.

 

Komu przypadną do gustu projekty TOP40?

TOP40 to zróżnicowane projekty domów, które spodobają się wielu inwestorom o odmiennych potrzebach czy wyczuciu stylu. Singlom lub parze przypadną do gustu koncepcje budynków o niedużej powierzchni, które będą przystępne cenowo w budowie i utrzymaniu, a zarazem zapewnia wysoki komfort codziennego użytkowania. Nieco większe rodziny znajdą tu propozycje obiektów o metrażu 100-150 m2, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Taki układ wnętrza sprawi, że wszyscy domownicy znajdą w nim swój prywatny kąt, a jednocześnie wspólną przestrzeń do spędzania czasu w gronie najbliższych. Projekty domów z garażem zaspokoją wymagania zmotoryzowanych inwestorów, którym zależy na bezpiecznym parkowaniu swoich pojazdów lub przechowywaniu sprzętów ogrodniczych. W kolekcji nie zabrakło propozycji z poddaszem do adaptacji, umożliwiających ograniczenie wydatków na etapie budowy oraz zaaranżowanie dodatkowych pomieszczeń w przyszłości – w miarę zmieniających się potrzeb mieszkańców.

 

Dlaczego warto wybrać projekt domu z listy TOP40?

Projekty domów z listy TOP40 to rozwiązania, które łączą w sobie wiele zalet – wpływających na ich wysoką popularność. Wyróżniają się doskonałą estetyką i interesującym wyglądem, zgodnym z preferencjami większości współczesnych inwestorów. Oferują optymalną przestrzeń do życia zróżnicowanej liczbie mieszkańców, a ich starannie dopracowany układ wnętrza sprawia, że są one wyjątkowo funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Co więcej, takie projekty domów cechują się niskim zapotrzebowaniem na energię pierwotną. W konsekwencji są one zgodne z aktualnymi, unijnymi wymaganiami, a przy tym ekonomiczne w bieżącej eksploatacji, nie generując negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

 

Poszukujemy idealnego planu architektonicznego? Koniecznie zwróćmy uwagę na propozycje z listy TOP40. To rozwiązania cieszące się szczególnie dużym zainteresowaniem inwestorów, a zarazem dopasowane do zróżnicowanych wymagań przyszłych użytkowników. Stworzone przez doświadczonych specjalistów i wyróżniające się świetnym designem, umożliwią nam realizację planów i marzeń związanych z posiadaniem funkcjonalnego i estetycznego domu jednorodzinnego.

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023