Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Ropa. Ze śpiewem na ustach zakończyli tegoroczne żniwa [FOTO]

Oceń

Wczoraj (15 sierpnia) gminne dożynki odbyły się również w Ropie. Zaraz po uroczystej mszy świętej barwny korowód przeszedł na plac przy Hyblówce.
Ropa. Ze śpiewem na ustach zakończyli tegoroczne żniwa [FOTO]
Autor: halogorlice.info ©

 

Zgodnie z tradycją gospodarze dożynek – wójt wraz z przewodniczącym rady gminy – przyjęli od gospodyń dożynkowy bochenek chleba. Potem na scenie zaprezentowały się lokalne zespoły – wspólnym śpiewom nie było końca!

Wieczór należał do kabaretu Kałamasz, w którym występują aktorzy z popularnego serialu Ranczo, a na zakończenie dożynkowego świętowania mieszkańcy wzięli udział we wspólnej zabawie z zespołem Silver.

 

 Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023