Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaSądecka Jesień Kulturalna 2022 – pełen program
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

W Gorlicach jak na dzikim zachodzie! Policjanci bezdrożami ścigali ciężarówkę

Oceń

Interwencja, do której wczoraj (15 sierpnia) został wezwany jeden z patroli, na pewno utkwi mundurowym na długo w pamięci. To było obywatelskie zgłoszenie: ktoś wsiadł w scanię zaparkowaną na terenie budowy drogi przy gorlickim Blichu i ruszył przed siebie!
W Gorlicach jak na dzikim zachodzie! Policjanci bezdrożami ścigali ciężarówkę
Autor: Czytelnik/halogorlice.info ©

 

Policjanci natychmiast pojechali we wskazany w zgłoszeniu rejon i bardzo szybko napotkali samochód ciężarowy, którego kierowca, pomimo sygnałów dźwiękowych i świetlnych wydawanych przez radiowóz, nie miał zamiaru się zatrzymać.

Mało istotne było dla niego czy jedzie drogą, czy ścieżką wydeptaną przez ludzi – pędził przed siebie, po drodze „zabierając ze sobą” dwa ogrodzenia, które w efekcie nadają się już tylko do generalnego remontu.

Zatrzymał go dopiero wykop, w który nieopatrznie wjechał, ale to również nie sprawiło, że przestał uciekać – wyskoczył z samochodu i w te pędy zaczął biec przed siebie.

Policjanci bardzo szybko udaremnili młodemu mieszkańcowi Gorlic dalszą ucieczkę. 24-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie znajduje się ponad 1,3 promila alkoholu. Policjanci zadecydowali również o pobraniu mu krwi do badań na zawartość środków odurzających. Mężczyzna trzeźwieje teraz w gorlickim areszcie, a potem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty – relacjonuje aspirant sztabowy Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Najpewniej odpowie za krótkotrwałe użycie cudzego pojazdu, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i niezatrzymanie się do kontroli pomimo sygnałów wydawanych przez policjantów.


Napisz komentarz
Komentarze
Człowiek 16.08.2022 14:21
Kto głupi zostawia kluczyki w aucie nadarzyła się okazja to z niej skorzystał

CJ 16.08.2022 12:51
Gta San Gorlice

Ona 16.08.2022 10:50
Policja ma pracę a nie że wymyślają sprawy.

Podpis 16.08.2022 10:49
Może po takiej akcji prace przyśpieszą i obejdzie bez kolejnych atrakcji tego typu. Wielkie szczęście, że nikogo nie zabił....

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023