Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Wójtowa. Cichy bohater uratował życie 21-letniemu kierowcy

Oceń

Wczorajsze (11 września) zdarzenia drogowe wrzuciliśmy do worka z kolizjami, jakich wiele. Zdarza się przecież, że chwilowa niemoc, zwyczajne zesłabnięcie, kończy się rozbitym samochodem. Tyle że w tym przypadku mogło się ono skończyć tragedią.
Wójtowa. Cichy bohater uratował życie 21-letniemu kierowcy
Autor: halogorlice.info ©

 

21-letni kierowca opla na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w słup oraz skrzynkę gazową i elektryczną. Jego samochód zaczął się palić i gdyby nie błyskawiczna reakcja przypadkowego kierowcy, który jechał tą samą trasą, zdarzenie to mogłoby być tragiczne w skutkach.

Mężczyzna ten wyciągnął z auta nieprzytomnego kierowcę i przeniósł go w bezpieczne miejsce. W rozbitym samochodzie błyskawicznie pojawił się ogień, podsycany gazem z uszkodzonej skrzynki.

Policjanci i strażacy zaznaczają, że osoba, która wyciągnęła kierowcę z pojazdu, wcale nie musiała tego robić. W takim przypadku udzieleniem pomocy jest wezwanie służb, nikt nie wymaga ryzykowania własnego życia i zdrowia, by pomóc poszkodowanemu. 

Mamy więc wśród nas cichego bohatera, który jak sądzimy, zupełnie nie chce wystawiać piersi do orderów i uważa, że po prostu zrobił to, co powinien zrobić. A może nazwanie rzeczy po imieniu i zwyczajne pokazanie go światu będzie dobrym przykładem dla innych?

Więcej o tym zdarzeniu pisaliśmy na gorąco już wczoraj >>>Wójtowa. Zdarzenie drogowe, pożar pojazdu, uszkodzony słup i instalacja [FOTO/VIDEO]    

 

Źródło info: KPP w Gorlicach/KP PSP w Gorlicach

Napisz komentarz
Komentarze
PaniKa 15.09.2022 15:30
Bohater i odważny! Młodzi często mylą odwagę z brakiem wstydu. Często się czyta odważne zdjęcia...odważna sesja...itp. Ot ataki element manipulacji. Diabeł tkwi w szczegółach.

MW 13.09.2022 22:49
Gratuluje odwagi RK

rb26dett 12.09.2022 17:41
Jeśli to czytasz - cichy bohaterze! Szacun dla Ciebie! Duma! Łzy się cisną na oczy i przywraca to wiarę w ludzi, przez takich cichych bohaterów.

Gggg 12.09.2022 13:31
Brawo

ja 12.09.2022 12:37
stracił panowanie??????????jadąc od Lipinek pod górkę i z zakrętem w prawo jak można wypaść z drogi ??? pocierpi młody trochę to może zrozumie że nie warto na codzień szaleć bo przyjdzie taki dzień że się nie zapanuje nad kierownicą...no i brawo dla kierowcy który pomógł....a gapiów się zjechało więcej ni mieszkańców

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023