Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Siedliska. Do pani Marii z kwiatami. Na torcie 100 świeczek

Oceń

Jubileusz setnych urodzin to przywilej, który zdarza się tylko nielicznym. Tej niesamowitej okazji doświadczyła Pani Maria Tarsa z Siedlisk, która 19 września 2022 obchodziła swoje setne urodziny. Z życzeniami pospieszyła rodzina oraz przedstawiciele samorządu z gminy Bobowa.
Siedliska. Do pani Marii z kwiatami. Na torcie 100 świeczek
Autor: Nasza Bobowa

 

Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza, Przewodnicząca Rady Miejskiej Małgorzata Molendowicz oraz Zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Bobowej Agata Wrona. 

Z życzeniami przybyli również Kierownik Oddziału Terenowego KRUS w Gorlicach Aneta Galas-Waląg wraz z pracownikiem Barbarą Waszczyszak oraz Kierownik Wydziału Świadczeń KRUS z Nowego Sącza Bartłomiej Stawiarski. Burmistrz w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożył najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył list gratulacyjny, kwiaty, prezent oraz kosz ze słodkościami. Przekazał także zacnej Jubilatce najserdeczniejsze życzenia i gratulacje przesłane przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego oraz Wojewodę Małopolskiego Pana Łukasza Kmitę.

Podczas uroczystości zgromadziła się liczna rodzina Pani Marii, która z wielkim wzruszeniem przeżywała ten dzień. Dopełnieniem tej niecodziennej uroczystości było wzniesienie toastu za zdrowie Jubilatki, podczas którego odśpiewano ,,200 lat”.

Pani Maria ma jednego syna, jest szczęśliwą babcią trzech wnuków i prababcią 6 prawnuków. Pani Maria, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. Wiele w życiu przeżyła i na własne oczy widziała zmiany zachodzące w naszym regionie na przestrzeni wieku. Z pewnością może być dumna myśląc o swoim życiu, które jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków.

Dostojnej Jubilatce składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia dobrego zdrowia, a także sił na kolejne lata w otoczeniu pełnym troski, życzliwości, wdzięczności i miłości najbliższych.


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023